“Civil İstanbul’23” Konferansı

Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü'nün düzenlediği uluslararası Civil İstanbul etkinliklerinin on birincisi, 16-17-18 Mart tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.

16-17-18 Mart 2023 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan CivilIstanbul’23 etkinliği, 3 gün sürecek seminerler, atölyeler ve Kariyer Festivalinin ardından teknik ve kültürel gezilerle tamamlanacak.

İlki 2012’de gerçekleşen ve her yıl düzenlenmeye devam eden Civil İstanbul, sektörün ileri gelen isimlerini öğrencilerle buluşturuyor. Etkinlikte konferans ve panel gibi çeşitli oturumlar düzenlenerek öğrencilerin sektörün gündemini takip etmesine ve sektöre dahil olmasına olanak sağlanıyor. Oturumlar arasında düzenlenen workshop ve atölyelerde katılımcıların aktif olarak rol alması sağlanarak teorik bilgilerini pratikte de kullanmaları için ortam oluşturuluyor. Gün sonlarında düzenlenen eğlencelerde yurt dışı ve yurt içi katılımcılar dinlenip eğlenirken kültürel etkileşimlerde bulunabiliyorlar. Üç gün süren oturumların sonrasında düzenlenen çeşitli teknik, tarihi ve sanatsal geziler sayesinde bakış açılarını genişletme fırsatı ediniyorlar.

2012 yılından bu yana devam eden CIVILISTANBUL etkinliği 2023 yılında yenilikçiliği ve çeşitliliği benimseyen, güncel konuları çok büyük isimlerle sunan, tüm bunların yanında yurt içi ve yurt dışı tüm katılımcılara büyük fırsatlar ve eğlence ortamı sunan, ismini aldığı şehir olan İstanbul’un kültürünü en iyi şekilde yansıtan sektörün en çok ses getiren etkinliği olmayı amaçlıyor.

İlk üç gün konferanslar, atölyeler, söyleşiler ve eğlenceli etkinlikleri içerecek olan CIVILISTANBUL’23 dördüncü gününde teknik ve kültüler gezilerle birlikte toplamda dört gün sürecek.

Yenilikçiliği savunan CIVILISTANBUL’23 üçüncü günde katılımcılara daha önce yapılmamış bir etkinlik olan CivilFEST Kariyer Festivalini sunuyor.

Ön başvuru için tıklayın.

Detaylı bilgi ve süreç takibi için tıklayın.

Etiketler

Bir cevap yazın