Civil İstanbul ’18

14 - 16 Mart 2018 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenecek "Civil İstanbul 18" mühendislik ve mimarlık konferansları, sektörün önde gelen isimlerini öğrencilerle buluşturacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Yapı Kulübü tarafından bu yıl yedincisi düzenlenecek Uluslararası Civil İstanbul Mühendislik ve Mimarlık Konferansları, inşaat sektörünün ve mimarlık sektörünün öncü firmalarını ve akademisyenlerini 14-15-16 Mart tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde öğrencilerle buluşturacak.

Birçok farklı ülkeden ve Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden sekiz yüz öğrenci, sektörün öncülerinin deneyimlerini dinleyerek geleceklerine yön verecekler. Mühendis ve mimar adayları, katılımcı firmalarda staj ve iş imkanı da bulabilecek. Etkinlik kapsamında katılımcılar çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere İstanbul ve çevresindeki birçok farklı ve önemli projelere teknik geziler yapılacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliği sosyal medyadan takip edebilmek için YTÜ Yapı Kulübü’nün Instagram ve Facebook sayfalarını inceleyebilirsiniz. 

Etiketler

2 yorum

Bir yanıt yazın