Çarşamba Seminerleri: “İMPO İmar ile Yalova Çevre Düzeni Planı Hakkında”

Çarşamba Seminerleri'ne bu hafta "Planlama" temasıyla İMPO İmar’dan Hüseyin Oflaz konuk oluyor. Seminer, 6 Aralık'ta saat 11:00'de MSGSÜ Video Konferans Salonu'nda gerçekleşecek.

1970 yılında Osmaniye’de doğan Hüseyin Oflaz 1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Yönetici Geliştirme programını, 2013 yılında ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü özel hukuk programını tamamladı. 1996 yılından bu yana, İmpo İmar Ltd. Şti. kurucu ortağı olan Hüseyin Oflaz, İmpo İmar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini aktif olarak sürdürmektedir.2010 yılından bu yana ise; yatırımcıların gayrimenkul yatırımlarını kolaylıkla ve güvenilir biçimde takip edebilmesi için İMPOMES Mülkiyet Erişim Sistemini kurmuş olup, kurucu başkan olarak görevine devam etmektedir.

Hüseyin Oflaz, “İMPO İmar ile Yalova Çevre Düzeni Planı Hakkında” başlıklı sunumunda, Yalova Çevre Düzeni Planı kapsamında yapılan analiz çalışmalarını, bu süreçte karşılaşılan sorunlarla nasıl mücadele edildiğini, müzakere süreçlerini ve kesin planda hangi kararların alındığını anlatacak.

Etiketler

Bir cevap yazın