“Çağımızda İç Mimarlık Eğitimi” Söyleşi Serisi

12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 20.30'da instagram hesabından gerçekleştirilecek söyleşi serisinin son yayınında; İKÜ İç Mimarlık ve Çevre tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülay Usta ve İKÜ Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Rana Kutlu ile bugüne kadar yapılan söyleşiler üzerinden İç Mimarlık eğitimi ve meslek pratiği değerlendirilecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından düzenlenen “Çağımızda İç Mimarlık Eğitimi” başlıklı söyleşi serisi kapsamında bugüne kadar akademisyenler, öğrenciler, mezunlar ve Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Yalın Tan ve Görkem Volkan gibi önemli tasarımcılarla söyleşiler gerçekleştirildi. İç mimarlık eğitimi ve meslek pratikleri üzerine sohbetlerin gerçekleştirildiği söyleşilerin moderatörlüğünü Merve Aşçıoğlu, Meltem Çetinel, Elif Gelmez Demir ve Gamze Akbaş yürüttü.

12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 20.30’da @ikuicmimarlikbolumu instagram hesabından gerçekleştirilecek söyleşi serisinin son yayınında; İKÜ İç Mimarlık ve Çevre tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülay Usta ve İKÜ Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Rana Kutlu ile bugüne kadar yapılan söyleşiler üzerinden İç Mimarlık eğitimi ve meslek pratiği değerlendirilecek.

Konuklar:

Prof.Dr. Gülay Usta – İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı
Prof.Dr. Rana Kutlu – Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı / İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi

Moderatör:

Öğr.Gör. Merve Aşçıoğlu

Çağımızda İç Mimarlık Eğitimi Söyleşi Serisi arşivine https://icmim.iku.edu.tr/tr/tasarim-soylesileri web adresinden ulaşılabilir.

Akademisyen Söyleşileri:

Prof.Dr. Gülay Usta, Prof.Dr. Rana Kutlu, Dr.Öğr. Üyesi Rahşan Karabetça, Dr.Öğr. Üyesi Armağan Seçil Melikoğlu Eke, Dr.Öğr. Üyesi Handan Güzelci, Dr.Öğr. Üyesi Vehbi Tosun, Dr.Öğr. Üyesi Arzu Erçetin.

Tasarımcı Söyleşileri:

Atilla Kuzu & Levent Çırpıcı (Zoom TPU)
Yalın Tan (Yalın Tan + Partners)
Görkem Volkan ( Görkem Volkan Design Studio)

Öğrenci Söyleşileri:

Hazan Merve Turan, Selvinaz Başaran, Yağmur Morçiçek, İbrahim Mert Aslan, Elif Asena Yaman, Beste İkiz, Tuğçe Şanlıtürk, Sait Faruk Eligür, İdil İnan, Erva Arslantürk.

Mezun Söyleşileri:

Damla Güler Akyüz, Selen Özbay, Nilay Dağlar, Şevval Karabay, Ali Cenk Turan, Edibe Genç, Burak Türkoğlu.

Etiketler

Bir yanıt yazın