BIM WEBINAR – İnşaat Sektörünün Geleceği ve Dijitalleşme

BIM4TURKEY, dijital inşaat ve uygulanan teknolojiler üzerine dünyanın farklı yerlerinde çalışan akademisyenleri ve profesyonelleri inşaat sektörünün dijital dönüşümünü konuşmak üzere online ortamda bir araya getiriyor.

Değişen dünyada inşaat sektörünün dijital dönüşümü ve yeni inşaat yöntemleri üzerine yapılacak etkinliklikte uluslararası şirketlerin yöneticileri sektöre dair düşüncelerini paylaşacak. Sektörde uluslararası rekabetin arttığı günümüzde, inovatif fikirlere ve gelişen teknolojilere yavaş entegre olan inşaat sektörünün, daha verimli süreç yönetimi sağlayan sistemlere entegrasyon sürecinin nasıl sağlanabileceği tartışılacak. Dijital araçlar, gelişmiş inşaat teknikleri ve karmaşık bina sistemlerinin endüstride inovasyonu nasıl yönlendirdiği, mimarlık ve teknoloji arasındaki diyalog başlıkları etkinlikte yer alacak konulardan bazıları.

Turner Construction’dan Ayşe Polat, GENX’den Ilkay Can Standard, CEE’den Ceren Evin Erkan ve MAA’dan Melike Altınışık’ın katılacağı ve moderatörlüğünü İYTE’den Dr. Hasan Burak Çavka’nın gerçekleştireceği webinar 19 Mayıs Salı günü, saat 21:30’da yapılacak.

Katılımcı Profili
AEC Profesyonelleri ve öğrencileri

Katılımcı Kontenjanı
500 kişi

Katılım için www.bim4turkey.com websitesinden BIM WEBINAR başvurusunun eksiksiz doldurulması gerekmekte. Katılımcı kontenjanı sınırlı sayıda olduğundan dolayı başvurular değerlendirildikten sonra başvurulara geri dönüş yapılacak.

Etiketler

Bir cevap yazın