Başkent Üniversitesi Mimarlık Yaz Atölyesi- Çevrimiçi Mekân Oyunları

Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü bu sene ilkini çevrimiçi gerçekleştireceği yaz tasarım atölyesine mimarlık eğitimi almayı düşünen lise öğrencilerini davet ediyor. 21-22 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak olan yaz tasarım atölyesi, katılımcıların bölümü tanımalarını ve mimarlık eğitimi ile tanışmalarını amaçlıyor. Başvuru için son tarih 19 Temmuz.

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK YAZ TASARIM ATÖLYESİ 

Çevrimiçi Mekân Oyunları 

Etkinlik Metni: Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü bu sene ilkini çevrimiçi gerçekleştireceği yaz tasarım atölyesine mimarlık eğitimi almayı düşünen lise öğrencilerini davet ediyor. 21-22 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak olan yaz tasarım atölyesi, katılımcıların bölümü tanımalarını ve mimarlık eğitimi ile tanışmalarını amaçlıyor. Bu deneyimin bir parçası olmak isteyen tüm aday öğrencileri mimarlık üzerine birlikte düşünmeye ve üretmeye çağırıyor.

Önemli Tarihler:

Başvuru Son Tarih: 19 Temmuz 2020
Başvuru Değerlendirme: 20 Temmuz 2020
Başvuru Sonuçlarının Duyurulması: 20 Temmuz 2020
Atölye Çalışmaları: 21-22 Temmuz 2020

Başvuru Bilgileri: Yaz Tasarım Atölyesi’ne katılmak isteyen lise öğrencileri ve lise mezunlarının aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formunu doldurmaları beklenmektedir. Atölye çalışması 40 kişi ile gerçekleştirilecek olup, başvuru sonuçları www.mim.baskent.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız. https://forms.gle/qmBD9Fb2EYKTVmqHA 

İletişim Adresleri: [email protected]

Etiketler

Bir cevap yazın