Başkent Üniversitesi GSTMF Mimarlık Bölümü Yaz Tasarım Atölyesi 2 – “Çevrimiçi Mekân Hikâyeleri”

Başkent Üniversitesi - Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, mimarlık eğitimi almayı düşünen lise öğrencilerini 10-11 Ağustos 2021 tarihlerinde yapılacak “Çevrimiçi Mekan Hikayeleri” yaz tasarım atölyesine davet ediyor. Son başvuru tarihi 2 Ağustos 2021.

Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü bu sene “Çevrimiçi Mekân Hikayeleri” başlığıyla ikincisini düzenlediği yaz tasarım atölyesine mimarlık eğitimi almayı düşünen lise öğrencilerini davet ediyor. 10-11 Ağustos 2021 tarihlerinde yapılacak yaz tasarım atölyesi, katılımcıların bölümü tanımalarını ve tasarım uygulamaları ile tanışmalarını amaçlıyor. Bu deneyimin bir parçası olmak isteyen tüm aday öğrencileri mimarlık üzerine birlikte düşünmeye ve üretmeye çağırıyor.

Yaz Tasarım Atölyesi’ne katılmak isteyen lise öğrencileri ve lise mezunlarının bağlantıya tıklayarak başvuru formunu doldurmaları beklenmektedir. Atölye çalışması 20 kişi ile yapılacak olup, başvuru sonuçları www.mim.baskent.edu.tr adresinden duyurulacaktır.
 

Önemli Tarihler:

Son Başvuru Tarihi: 2 Ağustos 2021

Başvuru Sonuçlarının Duyurulması: 6 Ağustos 2021

Atölye Çalışmaları: 10-11 Ağustos 2021

İletişim Adresi: [email protected]

Etiketler

Bir cevap yazın