Bademlik Tasarım Festivali’17: 5N1Müdahale

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerinin düzenlediği Bademlik Tasarım Festivali 28-30 Nisan tarihleri arasında Eskişehir'de yapılacak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden bir grup gönüllü öğrencinin ilkini 2013 yılında gerçekleştirdiği Bademlik Tasarım Festivali, her yıl belli bir tema kapsamında tasarım disiplinlerinden öğrenci ve profesyonelleri ve tasarıma ilgi duyan herkesi bir araya getiriyor.

Festival bu yıl katılımcıları “5N 1MÜDAHALE” temasıyla kentsel müdahaleleri, kente müdahil olmanın boyutlarını tartışmak için Eskişehir’e davet ediyor. Önceki senelerde olduğu gibi kampüsle sınırlı kalmayacak festival, Eskişehir geneline müdahale etmeyi/müdahil olmayı amaçlıyor.

Ali Cindoruk, Arzu İl, Aslıhan Demirtaş, Burcu Ceylan, Can Cumalı, Emrah Altınok, Enise Burcu Derinboğaz, Eşref Taner İlerde, Furkan Koçoğulları, Gökçe Önal, Melih Emre Acar, Murat Sönmez, Parvin Ghorbanzadeh Dizaji, Senem Müştak, Sercan Alben, Serhan Alben, Sinan Logie, Şebnem Çakaloğulları isimleri çeşitli atölyelere dahil olacak.

Etiketler

Bir cevap yazın