[email protected] İstanbul

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan etkinlik, 4- 5 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde.

Etkinliği tanıtım metni:

[email protected]’ün Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya ve Danimarka’daki sıra dışı başarısının ardından, bu eşsiz organizasyon Türkiye’ye de geliyor.

[email protected] ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı yaklaşımı ile diğer yapı organizasyonlarından tamamen farklı bir etkinliktir. Mimarlar ve diğer yapı uzmanları için özel olarak hazırlanmış bu etkinlik, başarısını bu önemli faktörlere borçludur.

[email protected]’te yalnızca üreticiler ve dağıtımcılar tarafından sunulan inovatif ürünler sergilenir. Katılımcıların başvurusu sonrası ürünler mimar ve iç mimarlardan oluşan bir seçim komitesine sunulur.

Bu komite ürünleri inovatif özelliğine göre değerlendirerek sergilenmesi için onay verir, sadece bu komitenin onay verdiği ürünlerin sergilenmesine izin verilir.

Özel olarak hazırlanmış ziyaretçi kayıt sistemi ile ancak mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanları bu seçkin organizasyonu ziyaret edebilmektedirler.

[email protected], üst seviye seminerlerin de gerçekleştiği çok yönlü bir organizasyondur: Bu kısa seminerlerde güncel konular ele alınarak, ünlü mimarlar kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşmaktadır.

Ziyaretçiler etkinlik boyunca devam edecek bir ana tema çerçevesinde, malzeme sergi alanında yeni malzemelere ilişkin yüzlerce örnek keşfedebilmektedirler.

Creative Fo(u)r tarafından tasarlanan benzersiz fuar alanı yerleşim düzeni ile geleneksel koridorlar lounge alanlarına dönüşmekte ve ziyaretçilerin uzun bir koridorda standart şekilde inşa edilmiş modüller arasında rahat bir yol izlemeleri sağlanmaktadır. Bu da katılımcılar ile ziyaretçilerin en uygun şekilde etkileşimlerini sağlar.

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın