Architects, not Architecture – Virtual World Tour: Melike Altınışık, Emre Arolat

Architects, not Architecture tarafından ilki 2020'nin sonunda düzenlenen "Virtual World Tour" etkinlik dizisinin ikincisi 13 Ekim - 8 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Etkinliğin 8 Aralık 2021 akşamı yapılacak Türkiye etkinliğinin konukları Melike Altınışık ve Emre Arolat olacak.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Virtual World Tour, 13 Ekim – 8 Aralık tarihleri arasında Hong Kong, Brezilya, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye ve Kanada’dan mimarları ağırlayacak. Her ülkeden iki mimar, katılımcılar ile hikayelerini paylaşacak. Serinin bu yıl öne çıkan etkinliği ise Pritzker ödüllü Mimar Toyo Ito’nun konuşmacı olacağı Japonya sohbeti olacak.

Serinin Türkiye ayağının konukları Melike Altınışık ve Emre Arolat olarak belirlendi. Altınışık ve Arolat, 8 Aralık 2021 akşamı, Türkiye saati ile 19:00’da Fermín Tribaldos’un sunacağı etkinlikte yer alacaklar. Yirmi dakika boyunca hikayelerini aktaracak olan mimarlar, sunumlarının ardından “Architects, not Architecture”ın kurucusu ve etkinliğin sunucusu Fermín Tribaldos ile 10 dakikalık bir sohbet gerçekleştirecek. Bir yuvarlak masa tartışmasınından sonra etkinlik, izleyicilerden gelen sorular ile sona erecek.

İzleyiciler, Architects, not Architecture‘ın internet adresi üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra e-posta adreslerine gelen canlı yayın bağlantısı ile tüm görüşmelere ücretsiz olarak erişebilir. Kayıt yaptırıp canlı etkinliği kaçıranlar için, isteğe bağlı olarak etkinlik sonrasında video sunulacaktır. İzleyiciler aynı anda birden fazla etkinliğe kaydolabilir ve aynı anda meslektaşlarını, arkadaşlarını ve ailelerini kaydedebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın