Akbank Sanat Mimarlık Seminerleri Dizisi: Mimarlık & Sosyal Medya

Sosyal medya yöneticisi Emre Erbirer'in, sosyal medyadaki mimarlık ve kent paylaşımlarıyla ilgili vereceği seminer, 10 Mart'ta Akbank Sanat'ta gerçekleşiyor.

Etkinliğin açıklama metninden:

Sosyal medya paylaşımları içinde mimari ve kentsel mekan paylaşımları nasıl bir yer tutuyor? Peki, bu kullanıcılar hakkında ne söylüyor? Bir Instagram gönderisi bir mekanı yeniden yaratır mı? Sosyal medya yöneticisi Emre Erbirer ile mimariyi konuşacağız.

Moderatörler: Tuba Parlak (Urbanista.com.tr Genel Yayın Yönetmeni), H. Cenk Dereli (Yüksek Mimar)

Emre Erbirer: İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi (lisans) ve Pazarlama İletişimi (yüksek lisans) bölümlerinde eğitimini tamamlayan Emre, kariyerine 2008 – 2010 yılları arasında çeşitli kültür kurumlarında proje bazlı çalışarak başladı. 2010 – 2016 yılları arasında İKSV, Vogue (Doğuş Yayın Grubu) ve ArtInternational gibi alanının önde gelen kültür-sanat ve yayıncılık kurumlarında pazarlama, iletişim, iş geliştirme ve yayıncılık konularına odaklanarak çalıştı ve bir yandan İstanbul Modern, SALT, Nerole, NOHlab, streetdust ve Turkcell gibi birçok marka ve kuruma proje bazlı danışmanlık verdi. Kariyeri boyunca AltZine, Calling, Size, Vogue, Zero gibi dergilerde yazılar yazan Emre, hâlen Istanbul Art News’ta kültür sektörü üzerine yazılar yazmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’deki kültür sektörü profesyonelleri için oluşturulan kültür.limited platformunun kurucusu olan Emre, bir yandan disiplinlerötesi inovasyon platformu ATÖLYE’de İletişim Yöneticisi olarak çalışıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın