9. Avrupa Tasarım Konferansı ve Ödülleri Töreni

Avrupa Tasarım Organizasyonu tarafından düzenlenen Avrupa Tasarım Konferansı ve Ödülleri Töreni'nin dokuzuncusu, bu yıl 23 Mayıs Cumartesi günü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Kampüsü'nde!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’nde 11.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek Avrupa Tasarım Konferansı kapsamında Avrupa’nın grafik tasarım alanında önde gelen isimleri ve yıldızı parlayan tasarımcıları dinleyicilere tecrübelerini aktaracak. Konferansın ardından saat 18.00’da başlayacak ödül töreninde, grafik tasarım, illüstrasyon ve dijital medya alanlarında verilecek ödüller sahiplerini bulacak. 9. Avrupa Tasarım Ödülleri’ne İzlanda’dan Yunanistan’a, Portekiz’den Rusya’ya 35’ten fazla ülkeden yapılan 1000’i aşkın başvuru tasarım endüstrisiyle ilişkili basın mensuplarından oluşturulmuş bir jüri tarafından değerlendirdi. Sunuculuğunu komedyen Bob Maclaren’in üstleneceği Ödül Töreni, Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki gala yemeği ve parti ile devam edecek.

9. Avrupa Tasarım Konferansı ve Ödülleri Töreni, Avrupa Tasarım Organizasyonu tarafından, İstanbul Tasarım Bienali ve Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) işbirliği, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ), İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştiriliyor. Avrupa Tasarım Ödülleri, daha önceki yıllarda Atina, Stockholm, Zürih, Rotterdam, Vilnius, Helsinki, Belgrad ve Köln’de düzenlenmişti.

Avrupa Tasarım Konferansı ve Ödülleri Töreni’nin biletleri Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden (pazar hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) satın alınabilir.

Etiketler

Bir cevap yazın