4. Uluslararası Mimarlık Yaz Okulu: Olasılıkları Yetiştirmek: Kırsalı Yeniden Kazanmak ve Düşünmek

Girne Amerikan Üniversitesi, Oxford Brookes Üniversitesi ve İtalya Frozinone Mimarlar Odası 4. Mimarlık Yaz Okulu'nu düzenliyor. Yaz okulu, 14-21 Temmuz tarihleri arasında İtalya'nın Supino kentinde yapılacak.

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nin İngiltere Oxford Brookes Üniversitesi, İtalya Frozinone Mimarlar Odası, Architetti de Angelis, Pakistan Nazeer Hussain Üniversitesi, İtalya Barış Derneği (Assopace Palestina) ve Lübnan Amerikan Üniversitesi işbirliğinde dördüncü uluslararası mimarlık yaz okulunu düzenliyor. Avrupa Parlamentosu Başkan Yardımcılarından Luisa Morgantini ve Supino Belediyesi başkanı ev sahipliğinde gerçekleşecek olan bu etkinlik 14-21 Temmuz tarihlerinde “Olasılıkları Yetiştirmek: Kırsalı Yeniden Kazanmak ve Düşünmek” başlığıyla dördüncü uluslararası yaz okulu “Gezegeni Besleme” sloganıyla organize edilen Milan Expo etkinliği ile uyum içeriside yapılacak ve; geçmiş senelerde farklı olarak gerçekleştirilecek ve inşa edilecek projeleri içeriyor.

Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, dördüncü mimarlık yaz okuluna GAÜ’den Doç.Dr. Hossein Sadri, Doç.Dr. Senem Zeybekoğlu Sadri ve sanatçı Toya Akpınar yürütücü olarak katılacaklar.

Mimarlık Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi için tıklayın. Ayrıca, 00903926502000 – 1365 telefon numarasından veya [email protected] email adresine yazarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın