25. Uluslararası Yapı ve Yaşam Kongresi

Bildiri özetlerinin iletilmesi 07 Aralık 2012 Cuma gününe uzatılmıştır.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Mimarlar Odası Bursa Şubesi iş birliği ile hazırlanan Bursa 25. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı ve Kongresi, 27 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Fuarımız geçtiğimiz sene 16 ülkeden 286 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla, 6 ayrı salonda ve 30.000 m2 kapalı alanda düzenlenerek, yurtiçi ve yurtdışından 46.916 kişi tarafından ziyaret edildi. Düzenlendiği ilk yıldan beri katılımcı sayısı ve niteliği ile ziyaretçiler tarafından çok başarılı bulunan Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı, 2012 yılından itibaren “Uluslararası Fuar” niteliği kazanmıştır. Yapıdaki tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği, yeni ürün ve hizmetlerin, makina ve donanımların tanıtılacağı Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı, bölgenin en büyük ve güçlü etkinliği olma konusunda yıllardır liderliğini sürdürmektedi r. Fuarla birlikte, BURTİMDER Bursa Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği ile birlikte “Mutfak, Banyo, Seramik, Tesisat Özel Bölümü” hazırlanacaktır.

25. Yılını kutlayacak olan Uluslararası Yapı ve Yaşam Kongresi, ‘Yaşanabilir Kentler’ teması ile sektörün ilgiyle takip ettiği etkinlikler arasında bu yıl da yerini alacaktır. Kongre ile ilgili detaylı bilgiye www.bursamimar.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Fuarın tanıtım çalışmalarıyla mimar, iç mimar, şehir planlayıcısı, mühendisler, müteahhit, tekniker, nihai tüketiciler ve sektörde faaliyet gösteren firma temsilcileri ve çalışanlarının ziyareti hedeflenmektedir. 25. Uluslararası Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı ve Kongresi tanıtım medya planında; Sektörel yayınlar, ulusal ve yerel gazeteler, tv , radyo, bilboard, megaboard, yol afişleri, cam afişler, sektör temsilcilerine davetiye gönderimi, tanıtım e-bultenleri, sosyal medyada aktif tanıtım yer almaktadır.

Fuarda sergilenecek başlıca ürün grupları içerinde, Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Mutfak ve Banyo Seramik Vitrifiye Ürünleri, Dekorasyon, İzolasyon, Boya, Yapı Kimyasalları, Beton Yapı Elemanları, Hazır Beton, Kapı ve Pencere Sistemleri, Alüminyum ve Ahşap Profil, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat, Çatı ve Cephe Kaplamları, Kent Mobilyaları, Peyzaj ve Çevre Düzenleme ve yapı sektöründe ihtiyaç duyulan diğer yapı ürünleri yer almaktadır.

Kongre Takvimi
İlk duyuru 23 Ekim 2012 Salı

Bildiri özetlerinin iletilmesi 07 Aralık 2012 Cuma gününe uzatılmıştır.

Bildiri özetlerinin değerlendirilmesi ve ikinci duyuru 20 Aralık 2012 Perşembe’ye alınmıştır.

Bildiri tam metinlerinin iletilmesi 04 Şubat 2013 Pazartesi

Bildiri tam metinlerinin değerlendirilmesi ve son duyuru 15 Şubat 2013 Cuma

Düzeltilmiş tam metinlerin iletilmesi 04 Mart 2013 Pazartesi

Kongre 28-30 Mart 2013

Etiketler

Bir cevap yazın