11. Ulusal İç Mimarlık Öğrenci Buluşması

Buluşma, 07 Mayıs 2016 Cumartesi günü Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde yapılacak.

Etkinliğin tanıtım metninden;

“Ulusal İçmimarlık Öğrencileri Buluşması bir yıl içerisinde iki kez düzenlenen ve Türkiye’deki tüm İçmimarlık Bölümlerini bünyesinde barındıran tamamen gönüllülük esasına dayalı, öğrenci inisiyatifi bir organizasyondur.

2016 Bahar döneminde 11.’si düzenlenecek olan bu etkinliğe ev sahipliği yapma görevi Adana Çukurova Üniversitesi’nde düzenlenen 9. buluşmada yapılan oylama sonucu İzmir Yaşar Üniversitesi öğrencilerine verilmiştir.

Yaşar Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencilerinden kurulu bir organizasyon ekibi tarafından belirlenen etkinlik konsepti, farklı disiplin ve mesleklerde faaliyet gösteren davetli atölye yürütücüleri eşliğinde 24 farklı atölye içermektedir. Etkinlik ülkenin çeşitli kentlerinde, farklı üniversitelerde, farklı disiplinlerle İçmimarlık eğitimi alan öğrencilere bu atölyelerde bir arada çalışma fırsatı vermeyi amaçlamaktadır.

“Tasarım Panayırı”‘ etiketiyle desteklenen bu konsept dahilinde, katılımcı öğrenciler daha önceden yürütücüsü ve içeriği duyurulmuş atölyelere www.11uiob.com adresinden ulaşabilirler ve dilediklerine online olarak kayıt yaptırabilmektedirler. Atölyelerle ilgili gereklilik ve kontenjan bilgileri atölye metinleri içerisinde yer almaktadır.”

Etiketler

Bir cevap yazın