Zarif Tasarımın Mükemmel Performans ile Buluşması

5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile mükemmel bir ısı yalıtımına sahip olan LegendArt Sistemi’ne ait ısı iletim katsayısı (Uf), değeri 1,1 - 1,5 W / m2 K olarak belirlendi.

Zarif ince kulak tasarımı sayesinde kalın cam kullanımına olanak sağlayarak pencere ısı yalıtımında 0,9 W / m2 K’nin altında performans sunuyor.

LegendArt Sistemi, içerisinde yer alan ürün çeşitliliği ile her detaya uygunluk sağlıyor. Rüzgârın fazla olduğu bölgelerde bile, statik ortakayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşılabiliyor.

LegendArt Sistemi, PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve LegendArt Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürüyor.

5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı ve ses yalıtımı açısından mükemmel performansa sahip ve  TS EN 12608 standardına uygun profil sistemidir.

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mükemmel tasarımıyla mekanların tarzına uyum sağlayarak estetik ve şıklığı ön plana çıkaran LegendArt Sistemi, mekana değer katarken konforu da düşünüyor. Modern ve sade dizaynı, renk alternatifleri ve zarif çizgileri ile mekanların mimarisiyle ve dekorasyonuyla uyum içinde olarak estetiğe de önem veren LegendArt Sistemi, ısı yalıtımı sağlayan kusursuz tasarımıyla mekanı yazın sıcak, kışın ise soğuk havadan koruyor. Akustik yalıtımı ve statik güç özelliği ile her mekânı mükemmel yaşam alanlarına dönüştüren LegendArt Sistemi, doğa dostu ürünler sunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız. 


A: Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Plastik OSB Mahallesi, 5. Cadde No:4 Menemen – İzmir
T: 0232 398 98 98
F: 0232 398 99 00
W: www.egepen.com.tr 
Etiketler