VMZINC® ve Cephe Sanatı

İlk izlenim çok önemlidir! Bir yapının dışa bakan yüzü olarak tanımlanan cephe için; tasarım kadar kullanılacak malzemeler de önem taşır.

Projeye Özel Ölçülendirilen Şaşırtmalı Dokuya Sahip VMZ Pul Kaplama Cephe Örneği

Projeye Özel Ölçülendirilen VMZ Kompozit Kaplama Cephe Örneği

Çatılarda yıllardır kullanılan VMZINC® titanyum çinko; uzun ömrü, bakım gerektirmemesi gibi maliyet unsurları düşünüldüğünde cephelerde de sıklıkla tercih ediliyor. Alışılmışın dışında görsel ihtiyacı karşılaması ve diğer malzemeler ile uyumu gibi estetik görünümü, tasarım esnekliği ve ürün çeşitliliğiyle cephede de eserlere değer katıyor.

Projeye Özel Renk ve Delik Çapları ile Giydirilen Cephe Örneği

Farklı boyutta ve geometrideki parçaların bir araya gelmesi ile oluşan bütünlük, yatay, düşey veya diyagonal tasarım alternatifleri, homojen veya şaşırtmalı düzenlemeler yapılabilmesi ve daha birçok tasarıma destek veren özellikleri ile VMZINC® cephe sistemleri mimarların ve karar vericilerin beğenilerine sunuluyor.

Projeye Özel Farklı Akslarda Üretilmiş VMZ Interlocking Cephe Örneği

“DİLEDİĞİN RENKTE” ÜRETİM İMKANI;

1837 yılından bu yana yüzey görünümü teknolojisinde öncü, VMZINC® know-how’ını çağdaş üretim teknikleri ile birleştirerek tüm mimari taleplere cevap verebilecek dilenen renkte PIGMENTO® üretim yapıyor. Bu çığır açan yenilik piyasaya yeni bir soluk getiriyor. Mimari estetiğe yönelik bu son yenilik, son kullanıcıların talepleri doğrultusunda arzu edilen renkte üretim yapılabilmesi, tüm VMZINC® cephe ve çatı sistemleri için mevcut olup, bu renkler VMZINC® ve mimari tasarım ekipleri tarafından ortak oluşturuluyor.

Projeye Özel Perfore Edilen PIGMENTO® toprak kırmızı VMZ Cephe Panelleri

Projeye özel bireysel talepler VMZINC® tarafından “terzi düşüncesi” ile inceleniyor ve projeye uygun kapsamlı bir çözüm sunuluyor.

__
A: Nisbetiye Mahallesi, Başa Sokak, Konak Apt. No:8/1 Beşiktaş/İstanbul Turkey
T: 0212 243 38 03
F: 0212 243 38 09
W: www.vmzinc.com.tr
Etiketler