Unigen’in Yeni Ürünü comfortBack

En sevdiği spor ayakkabı kadar rahat bir zemin arayanlara…

comfortBack Nedir?

modulyss® tarafından özel olarak geliştirilen comfortBack, geri dönüşümlü polyester keçeden oluşan yapısı ile aşınmayı önlerken aynı zamanda kas yorgunluğunu da azaltan özel bir taban çeşididir. Çalışma alanındaki rahatlığı ve mutluluğu arttırmak isteyenlere comfortBack taban, daha uzun süre konforlu bir zemin için yastıklama ve ses emilimi sağlıyor. comfortBack, seçili modulyss koleksiyonlarında standart olarak kullanılabilir, diğer koleksiyonlarda ise belirli bir miktarın üzerindeki siparişlerde tercih edilebilir.

comfortBack Nasıl Çalışır?

comfortBack tabanda ideal konforu sağlamak için özel olarak geliştirilmiş %90 oranında geri dönüştürülmüş polyester keçe kullanılıyor. Hafif olmasına rağmen uzun yıllar topuk sesini absorbe edip, ortadan kaldırmaya yetecek yoğunluk ve dayanıma sahip.

Kimyasal kullanımının azaltılması ve yüksek oranda geri dönüştürülmüş içerik kullanımı sadece yakın çevrenin sağlığı için değil, bir bütün olarak dünya için de konforu daha iyi hale getiriyor.

comfortBack İle Nasıl Bir Tutkal Kullanılmalı?

comfortBack uygulaması için kalıcı yapıştırma gerekmiyor. UZIN U1000 gibi kaymazlık sağlayan ve sök-tak özellikli yapıştırıcıların kullanımı önerilir. Solvent içermeyen bu tip yapıştırıcıların kuruduğunda sertleşmeyen ve yapıştırıcılığını koruma özelliği bulunuyor.

SIRADIŞI PERFORMANS

comfortBack taban trafik ve topuk sesini emme özelliğinin yanında, karo halının aşınma direncini arttırıyor, görünümünü koruyor. comfortBack yüksek performanslı karo halıların montajını kolaylaştırıyor, kullanım ömrünü uzatıyor, daha sessiz ve daha konforlu hale getiriyor.

Uzun süreli dayanım

comfortBack tabanın geri dönüştürülmüş polyester keçeden oluşan esnek ve güçlü yapısı günümüz yoğun ve kalabalık çalışma ortamlarının ihtiyaç duyduğu uzun süreli dayanıklılığı sağlıyor.

Daha az gürültü

Standart Back2Back taban ile karşılaştırıldığında, konforu çok yönlü olarak odağına alan comfortBack yüksek yoğunluklu keçe taban ayak sesi ve ortam gürültüsünü yok ediyor.

Mükemmel kalite

Yüksek kalitedeki Back2Back karo halıları boyutsal stabilitesi, mükemmel dikiş kalitesi, yangın davranışı gibi daha birçok özelliği ile kusursuz kılmak için comforBack taban geliştirildi.

3 Koleksiyon da 18 Renk ile Kullanıma Hazır

comfortBack standart olarak modulyss® First Absolute, DSGN Cloud ve DSGN Tweed koleksiyonları ile kullanılabilir. Geliştirilmiş konfor ve daha uzun ömürlü kullanım için 3 koleksiyonun 6’şar rengi stoklu olarak satışa sunuluyor.

comfortBack özel taleplerde modulyss® koleksiyonlarının tamamında minimum sipariş miktarı şartı ile uygulanabiliyor.

Fisrt Absolute

DSGN Tweed

DSGN Cloud

www.modulyss.com

__________

W: www.unigen.com.tr
A: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kandiş İş Merkezi Kat:2, No:128 34755, Ataşehir – İstanbul
T: 0216 577 04 34

Sosyal medya hesapları;

Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler