Tarkett’ten DESSO Grezzo: İncelikli Alanlar İçin Ham Dokular

DESSO® Grezzo, Tarkett’in ticari tip karo halı ürünlerine eklenen en son üründür. Dünyanın doğal kayalık manzaralarının saf, el değmemiş güzelliğini kutlayan bu çarpıcı %100 geri dönüştürülebilir karo halı, Tarkett’in gezegenin hassas doğal kaynaklarını koruma taahhüdünü desteklemektedir.

Dünyanın kayalık gibi düzlemlerini ve çakmaktaşı kaplı uçurum yüzlerini anımsatan DESSO Grezzo, 12 farklı renk çeşidinden oluşur. Bunlar, organik mineralleri taklit eden soğuk betontonlarından daha sıcak toprak yeşillerine ve kil benzeri terracotta kahverengilere kadar çeşitlilik gösterir.

İnişli çıkışlı ve düzensiz yapısı, geniş alanlara derinlik ve doğal hareket katan, yabani, kaya yivli bir doku oluşturur. Yakından görünümler, aynı olmayan iki karo ile karmaşık bir şekilde benzersiz bir deseni ortaya çıkarırken, karolar uzaktan kesintisiz bir görünüm oluşturur – çeşitli çalışma alanlarında incelikli bir yüzey oluşturmak için mükemmeldir.

DESSO SoundMaster Thrive Akustik Taban Seçeneği ile de Mevcut

Ne kadar az gürültü, o kadar çok üretken iş gücü demektir. Daha sessiz ortamlar, sağlık sorunlarının oluşmasını önler, stres düzeylerini azaltır ve konsantrasyonu iyileştirir. Bu nedenle iyi ses emilimi ve ses yalıtımı çok önemlidir. DESSO SoundMaster Thrive, aw değeri 0.15 ile 0.20 arasında olan standart halı tasarımlarına kıyasla %100’e varan iyileştirmeye eşdeğer olan +0.15 (aw)’ye kadar ses emme performansında bir gelişme sağlar. Üstelik, bu yeni akustik taban %100 geri dönüştürülebilir ve DESSO Grezzo’nun Cradle to Cradle® Silver düzeyindeki sertifikasını sağlamaktadır.

DESSO Grezzo’yu Diğer Zemin Çözümleri ile Zahmetsizce Birleştirin

Grezzo karo halılarının çeşitli ortamlarda uygulaması kolaydır ve çok yönlü tasarımlar oluşturmak için Tarkett’in iD Square LVT koleksiyonu gibi diğer zemin çözümleriyle kolayca birleştirilebilir.

iD Square Koleksiyonunu Keşfedin

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN


W: www.tarkett.com.tr
A: Leylak Sk. Murat İş Merkezi B Blok Kat:6 Daire:23 34387 Mecidiyeköy – İstanbul
T: 0212 213 65 80
Sosyal medya hesapları;
Instagram
Facebook
Etiketler