Tarkett, iQ Surface ile Tasarım ve Mimaride Yaratıcılığın Kilidini Açıyor

Dayanıklı bir endüstriyel malzeme, beş güzel renk hikayesi… Taze ve yenilikçi bir tasarım bakış açısından Tarkett homojen vinil zemin kaplaması.

iQ Surface, homojen vinil zeminlerin tasarım potansiyelini kanıtlamak arzusuyla Tarkett ve İsveçli tasarım stüdyosu Note Design Studio’nun işbirliğinin bir sonucu olarak ortaya çıktı. Rengin işlevine, biçimine ve ifadesine eşit ağırlıkta vurgu yapan bir seri olan bu yeni koleksiyon, Tarkett’in homojen vinil zemin kaplamasının yaratıcı kapsamını, yeni nesil tasarım uygulamaları için duvarlar, mobilyalar ve zemin de dahil olmak üzere birçok yüzeyde ortaya koyuyor.

İşlevsellik güzellik ile buluşuyor

iQ Surface’ın öyküsü, ilk iQ vinil zeminlerin yaratılmasıyla başladı. Tarkett’in iQ homojen vinil zemin kaplamalarında eşsiz yüzey yenileme teknolojisi sayesinde sadece kuru fırçalama yöntemi ile zemin yüzeyi kendini yeniliyor ve kullanım ömrü boyunca görünümünü koruyor. Asla cila gerektirmediği için bakım maliyetlerini azaltıyor. Olağanüstü dayanıklılıkları nedeniyle de genellikle sağlık tesislerinde tercih ediliyor.

iQ Surface, iQ hikayesinde yeni bir bölüm yazıyor: iQ’nun yeni üyesi, diğer iQ zeminlerinin tüm özelliklerine ek olarak ayrıca, zeminlerle sınırlı kalmıyor ve duvarlardan objelere ve mobilyalara kadar farklı yüzeylerde çeşitli desen ve renklerde uygulanabiliyor.

iQ Surface ile dayanıklılık artık hastanelere özel olmaktan çıkıyor. Güzel ve çok renkli tasarımlarıyla bu çok yönlü koleksiyon, oteller, restoranlar veya ofisler gibi tasarımın önemli olduğu ortamlara doğal olarak uyum sağlıyor ve hastaneleri daha hasta dostu hale getirmeye yardımcı oluyor.

Beş renk hikayesi

Tarkett ve Note, çelik, ahşap veya cam gibi diğer malzemelerle ve aynı zamanda kolaylıkla birbirleriyle birleştirilebilecek renklerle sınırsız şekilde kombinlenebilecek bir koleksiyon oluşturuyor. Her renk hikayesinde, bir tasarımcıyı ve ardından izleyiciyi büyüleyen çeşitli tonlar bulunuyor.

Vivid, Contrast, Rouge, Sober ve Dimmed renk hikayelerini keşfedin.

Vivid


Contrast


Rouge


Sober


Dimmed

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

___
W: www.tarkett.com.tr
A: Leylak Sk. Murat İş Merkezi B Blok Kat:6 Daire:23 34387 Mecidiyeköy – İstanbul
T: 0212 213 65 80
Sosyal medya hesapları;
Instagram
Facebook
Etiketler