Tarkett DESSO Human Fascination II : Köklerin Gücü

DESSO Carpetecture ailesinin en yeni üyesi olarak DESSO Human Fascination II karo halı koleksiyonu, doğanın vahşi güzelliğini, narinliğini ve çeşitliliğini kutlayan DESSO Human Fascination koleksiyonun yanı sıra yer yüzünün kaynaklarını korumanın önemini anlatmak için tasarlandı.

Futurity ve Marvel olarak isimlendirilen iki yeni kapsül ile hayat bulan seri, doğanın ham maddelerini ve organik şekillerini yansıtıyor ve doğanın nazik yeniden doğuş ve yenilenme süreçlerini sergiliyor. Cradle to Cradle Silver Level sertifikalı hem Futurity hem de Marvel, Tarkett’in kendi halı geri dönüşüm merkezinden, atılan balık ağları ve iplik tüyleri gibi geri kazanılmış atık malzemelerden yapılmış %100 yenilenmiş naylon iplik olan ECONYL® ile üretiliyor.

DESSO Futurity

“Geri dönüştürün, yenileyin, yeniden sevin: DESSO Futurity karo halı koleksiyonu, güzel dünyamıza ve onun değerli kaynaklarına bir övgüdür ve baş rolü ham maddelere verir.”
Düzensiz ve dokulu görünüm – ham ve yabani – dört renkten oluşan renk paleti – ikisi koyu bazlı açık desenli ve açık bazlı koyu desenli seçenek içerir ve bu yeni doğanın ham ve öngörülemeyen özelliklerini yansıtır. İddialı ve gürültülü kentsel mekanlara mükemmel uyum sağlayacak kaba bir doku.

DESSO Marvel

DESSO Marvel karo halı koleksiyonu, doğanın uysal yanı, parıldayan ve akan tepeleri ve toprak manzaraları ile yeniden temas kuruyor. Dinlendirici renklerde seçilen on üç karo, el yapımı ustalığın kökenlerine işaret ediyor. Doğanın renkleri ve tonları insan yapımı renkler ve manzaralar ile buluşuyor. Tıpkı doğa gibi, hiçbir karo birbiri ile aynı değil.
“Evde gibi hissettiren bir iç mekan ortamı yaratmak için nötr renkli karoları canlı renktekiler ile birleştirin. Bu koleksiyon, dışarıdaki dünyanın dostça yanı, o sabahın erken saatlerinde hafif eğimli bir yamaçta esen meltem, belki de yaz vakti ılık bir gölün tatlı kucaklaması.”

Daha fazla bilgi için tıklayın


W: www.tarkett.com.tr
A: Leylak Sk. Murat İş Merkezi B Blok Kat:6 Daire:23 34387 Mecidiyeköy – İstanbul
T: 0212 213 65 80

Sosyal medya hesapları;
Instagram
Facebook

Etiketler