SRA Stone Gallery

2006 yılından bu yana dünyanın ve Türkiye’nin lider porselen ve kuvars yüzey kaplama markalarını kullanıcılarla buluşturuyor.

Profesyonel ekibi ile yıllar boyunca, mutfak tezgahlarından, banyolara, ofis dekorasyonundan muhteşem iç mekan tasarımlarına Türkiye distribütörlüğünü yaptığı, Belenco Kuvars, Lamar Poselen ve SapienStone Porselen markalarını Türkiye’nin 10 ilinde 13 depo ile kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

Sra Stone Gallery kendini bir mühendislik organizasyonu olarak tanımlıyor. Pazara sunduğu ürünlerin her aşamasında yüksek kalite, rekabetçilik ve tasarıma öncelik veriyor.

İş ortakları ve çalışanları ile güçlü ilişkiler kurarak, sahada verdiği hizmetini yeniliklerle ve tecrübesiyle sürekli geliştiren Sra Stone Gallery, bu güne kadar 10 ilde 13 şatış deposuyla sektörün şekillenmesinde dinamik bir rol almayı başarmış.

​Müşterilerinin hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yenilikçi fikirlere/ürünlere her zaman ilgi duyan Sra Stone Gallery bünyesinde Belenco- Lamar Porselen – SapienStone Porselen markaları ile güçlü bir Granit ve Mermer pörtföyü bulunduruyor.

Sra Stone Gallery, son zamanların en çok tercih edilen Porselen Mutfak tezgahları kategorisinde her bütçeye uygun Lamar Porselen ve SapienStone markalarının bulunduruyor.

Daha fazla bilgi ve içerik için ziyaret edebilirsiniz.
https://www.srastonegallery.com

Etiketler