Sika’dan Dekoratif Zemin Kaplamaları

Dekoratif ve pürüzsüz reçine zemin sistemleri, yaratıcı zemin kaplama tasarımında sonsuz olasılık sunuyor.

Farklı uygulama yöntemleriyle oluşturulmuş dekoratif agregalar, görseller, marka görselleri ve logolarla birlikte neredeyse sınırsız renk seçeneği ile benzersiz zemin yüzeylerine sahip eşsiz iç tasarımlar elde etmek mümkün.

Dekoratif zemin kaplama sistemleri, estetik, dayanıklılık ve sorunsuz bakım beklentilerine uyan her türlü tasarımı oluşturmada serbestlik sağlıyor.

Üstün mekanik ve kimyasal direnç, az bakım gerekliliği, düşük uçucu organik bileşik oranı ve koku ve daha temiz, daha güvenli ve daha rahat bir çalışma ortamı sunuyor.

Sıvı uygulamalı dekoratif zemin kaplama sistemleri, tasarımında veya zemin-duvar geçişlerinde renk değişiklikleri olan durumlarda dahi tamamen pürüzsüz ve düz, çatlaksız ve açıklığı ya da ek yeri bulunmayan bir zemin sağlayacak şekilde kürlendiğinden dolayı hijyenik çözümlerdir.

Seçili sistemler, yankılanmayı, rahatsız edici ayak seslerini ve yere düşen nesnelerin seslerini azaltan yumuşak elastik bir malzemeyi entegre ederek kullanıcıların rahatça adım atmasını sağlıyor.

Konforlu zeminler, LEED, BREEAM, HQE (Fransa) ve DGNB (Almanya) gibi Yeşil Bina Belgelendirme programlarının hükümlerine uygundur.

Doğrudan hazır betona uygulanmış sistemlerde tüm uygulama yalnızca üç gün sürüyor.

Mevcut bir dekoratif zeminin yenilenmesi veya zeminin renginin veya tasarımının değiştirilmesi için en basit yol, zeminin ilave ince bir tabaka şeklinde yeniden boyanmasıdır. Bu işlem elverişli bir işlem olup bakım maliyetlerini düşük tutmaya yardımcı oluyor.


Sika Yapi Kimyasallari A.S.
A: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi – 34956 Tuzla
T: 0 216 581 06 00
W: tur.sika.com
Etiketler