Roca Infinity Koleksiyonu

Tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, Infinity koleksiyonu ile banyo alanlarına yeni bir soluk getiriyor.

Banyo Alanları Sadelik, Şıklık ve İşlevsellik ile Buluşuyor

Banyo alanları için geliştirdiği inovatif ürünlerini dünyaya sunan Roca, Infinity koleksiyonu ile yaşam alanlarını estetik, konfor ve kalite ile buluşturuyor. Konfor açısından mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için biçim ve işlevselliği bir araya getiren ve “En İyi Tasarım” ödülünün sahibi olan Infinity koleksiyonu; tezgah üstü lavaboların günlük rutin içinde kullanımını idealleştirmeyi ve kullanıcı konforunu artırmayı amaçlıyor.

Tasarım ve inovasyonda dünya referansı olan prestijli tasarım ödülü Red Dot Awards’ta toplam 6.500 katılımcı arasından “en iyi tasarım” olarak seçilen Infinity koleksiyonu, Mimar Fernanda Marques’in multidisipliner yaklaşımı ile sade, çağdaş ve entegre bir tasarım anlayışının sonucu olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu.

En İyi Deneyimi Sunmak İçin Tasarlandı

Tezgâh üstü lavabolara hafiflik, gelişmişlik ve çok yönlülük sağlamak için ultra ince ve geleneksel olanlardan çok daha hafif parçalar tasarlamaya izin veren ve özel Roca Fineceramic® teknolojisi kullanılarak hazırlanan Infinity Koleksiyonu, konfor açısından mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için biçim ve işlevselliği bir araya getiriyor.

Geniş bir lavabo, kullanılacak aksesuar ve kişisel eşyaları yerleştirmek için geniş bir alan, incelikli bir teknoloji, form ve malzeme dengesini kusursuz bir şekilde yansıtan koleksiyon; tezgâh üstü lavaboların günlük rutin içinde kullanımını idealleştirmek ve minimalizm ile işlevsellik arasındaki dengeyi sağlayarak kullanıcı konforunu artırmayı amaçlıyor.

Banyo Alanlarına Zarif Bir Dokunuş

80 cm lavabonun düz hatlarına hafiflik, sofistike bir görünüm ve çok yönlülük kazandırmak için maksimum incelikte ve standartlardan %30 daha hafif parçaları bir araya getiren Fineceramic® teknolojisini kullanan koleksiyon; 60, 80 ve 110 cm’lik üç modeli ve yedi farklı rengi ile her tür banyo alanına uygun. Infinity koleksiyonu hassas ve kadifemsi yüzeye sahip mat beyaz rengiyle dikkat çekiyor ve banyolara zarif bir dokunuş katıyor.

Roca Hakkında

Roca mimari, inşaat ve iç mekanlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dahil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca, 4 kıtada 22 ülkede yer alan 83 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.

___
W: www.roca.com.tr
A: 75. Yıl Mah. Organize Sanayi Bölgesi 20. Cad. No:9 Odunpazarı – Eskişehir
T:  0222 236 21 22
E: info@tr.roca.com
Etiketler