Perla, Sierra ve Seismic Rx®: Armstrong Ceiling Solutions’tan En Çok Satanlar

En iyi kalite ve mükemmel servis Armstrong Ceiling Solutions şirketinin en güçlü noktaları. Akustik asma tavan üretiminde ve pazarlamasında uzman bir şirket olan Armstrong Ceiling Solutions yenilikçi ürünler ve üst düzey teknik destek sağlayarak komple çözümler sunuyor.


Perla

Ticari ve sivil uygulamalar için geniş ürün yelpazesine sahip olan Armstrong, mineral fiberden üretilen Perla ve Sierra asma tavanlar ile öne çıkıyor.

Her iki ürün mükemmel akustik yalıtım ve emilim özellikleriyle ortamda yankı azaltımını garantileyerek maksimum anlaşılabilirlik sağladıklarından, çağrı merkezleri, açık ofisler ve kafeteryalar için ideal çözüm sunuyor.

Yüksek ses emilimi yeteneklerinden dolayı, başlıca olarak işyerlerinde, ofis ve okullarda uygulama alanı bulan OP serisi her iki ürün ailesinde de öne çıkıyor.

İki farklı versiyonu bulunan Perla OP serisinden Perla OP 0.95 ve Perla OP 1.00, sırasıyla 0,95 αw ve 1,00 αw değerinde ses emilimi sunarken 27 dB (Dnfw) seviyesine kadar yalıtım sağlıyor.


Perla OP 0.95 Tegular ©Nike Bourgeois

Sierra OP panellerinde akustik emilim değeri 0,90 αw ve ses yalıtımı 28 dB (Dnfw) değerine kadar sağlanabiliyor.


Sierra ©Philip Durrant

Bu sistemler ayrıca tavanlara monolitik ve kompakt bir görünüm kazandıran zarif ve modern bir estetik ile de karakterize ediliyor. Sistemlerin ek bir artısı, yüksek enerji tasarrufu avantajı sağlamak için, Sierra’da %85 ve Perla’da %86’ya eşit olan yüksek ışık yansıması özelliği.

Sierra ve Perla, hijyen ve iç hava kalitesi açısından da mükemmel performans sağlayan sistemler. Perla OP 0.95, Perla OP 1.00 ve Sierra OP, UNI EN ISO 14644-1 yönetmeliğince, temiz odalar ve kontrollü ortamlar için ISO5 sınıfında, ve VOC’ye göre sıhhi ortamlarda bile azami güvenlik ve hijyen sağlamak için ürünün uçucu emisyonlarının minimum seviyesini belirleyen A+ sınıfında sertifikalandırılmış.


Seismic Rx®

Güvenlik söz konusu olduğunda en çok satan Seismic Rx®: Lay-in süspansiyon sistemi sayesinde düşük veya en yüksek derecede sismik tehlike altında bulunan ortamlarda dahi asma tavanların stabilitesini artırabilme kapasitesine sahip. Tüm Armstrong Board, Tegular ve Vector kenar detay panelleri ürün yelpazesi için uygun olan Seismic Rx®, risk seviyelerine göre benimsenecek bir Prelude 24 mm XL2 yapısının ve özel aksesuarların kullanılmasını öngörüyor. Bu çözüm, özellikle kamu kurumları, ofisler, okullar veya hapishaneler tarafından kullanılan binalar gibi birçok uygulama alanı için uygun. Ayrıca, hastanelere, savunma ve acil durum yönetim yapılarına, yani bir deprem veya diğer ciddi olaylarda bile her zaman çalışır durumda olması gereken binalara kurulum için ideal. Diğer uygulama alanları arasında, endüstriyel alanlar, özellikle kimya, rafineri ve enerji sektöründe aralıklı titreşimlerin mevcudiyeti göz önünde bulundurularak tavana ilave koruma sağlamanın önemli olduğu yerler sayılabilir.

Armstrong Ceiling Solutions Türkiye Bölge Müdürü Semih Gönç: “Armstrong sistemleri, insanların zarif bir estetikle de öne çıkan kapalı alanlardaki refahını garanti etmek için maksimum güven ve akustik konfor hedefine ulaşma çabamızın somut bir göstergesidir,” şeklinde açıklamada bulunuyor.

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz www.armstrongceilings.com/commercial/en-tr/

Etiketler