PERGOTECH-Sunroof Bioklimatik Pergola

PERGOTECH markasının hareketli tavan sistemlerinden yenilediği serisi Sunroof Bioklimatik Pergola Sistemi; hareketli tavan sistemleri alanında en güncel ve modern ürünlerden biri.

Pergotech markası; hareketli mimari yapı alanındaki geniş ürün yelpazesi ve proje odaklı yaklaşımı ile 43 yıldır ALTUN TENTE ve global markası PERGOTECH ile uluslararası hizmet vermektedir.

İklim kontrolü, havalandırma, su drenajı, özel yalıtım opsiyonu ve diğer sistemlerin entegrasyonu gibi avantajları ile yeni mekan yaratma ve kış bahçesi oluşturmak için en yeni ve kaliteli sistemdir.

Tamamen alüminyumdan oluşan sistem, statik olarak dört mevsim kullanım ve tüm hava şartlarında kullanıma uygun olarak tasarlandı. Tavan kısmında yer alan lameller açılı şekilde dereceler ile hava sirkülasyonu yapılmasını sağlar.

Böylece mekan çerisindeki havanın akışını sağlayıp aynı zamanda güneş gibi faktörlerden aynı anda korunma yapılabilir mekandaki iklim kontrolü sağlanır.  Sistemin etrafına; giyotin cam, sürme cam, zip perde gibi dikey sistemler entegre edilerek her alana ve mimariye uyumlu kişiselleştirilmiş bir proje yaratılabilir.

Minimal görüntüsü ve yapının yan taraflarına özel olarak tasarlanmış kalıbının içerisine homojen entegre edilen aydınlatma sistemi ile mekanlarda daha modern bir görüntü elde edilir.

RGB ışık sistemi ile standart gün ışığı beyaz gibi renkler dışında farklı renkler ile de aydınlatma sağlamak mümkündür.

Sistem çatısı ve ledleri kumanda ile saniyeler içerisinde hareket ettirilir. Otomasyon sistemleri Avrupa menşeilidir. Ürün; Pergotech adına tasarım tescilli ve Ce belgelidir.


T: 444 46 72
A: Merkez Ofis-Shoowroom: Esenkent mah. Barajyolu cd.No:40 Ümraniye / İstanbul
W: www.pergotech.com.tr / www.altuntente.com.tr
E: info@pergotech.com.tr
Sosyal medya hesapları:
Instagram
Facebook
Linkedin
Etiketler