Modern Mimari Çizgileriyle Braas TegaLModerN

TegaLModerN kiremit, Braas Çatı Sistemleri’nin özellikle Avrupa’daki modern mimari çizgilere yönelik olarak geliştirdiği bir tasarım.

Geometrik hatları ve sıra dışı düz profili ile çatılarda fark yaratan TegaLModerN serisi, büyüleyici Magma Gri rengi ile çatılara modern, sıra dışı ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

Braas tarafından geliştirilen ve günümüzde ulaşılabilen en üst düzey kiremit yüzey kaplama teknolojisi Evolution Innotech, çatıları bir zırh gibi koruyor. Evolution Innotech sayesinde TegaLModerN, pürüzsüz bir yüzeye sahip, çevresel etkilere karşı yüzeyi daha güçlü ve daha dayanıklı.

En soğuk iklim koşullarında, gece-gündüz yüksek sıcaklık farklılıklarında ve diğer tüm zorlu hava koşullarında yüksek direnç gösteren Braas kiremit, yeni nesil üretim teknolojisi sayesinde performansını daha da artırıyor. TegaLModerN tüm Braas kiremitler gibi 30 yıl suya ve dona karşı garanti ile sunuluyor.

Braas TegaLModerN serisi ürün gamında, havalandırma, geçiş, şet ve yarım kiremit gibi birçok tamamlayıcı sistemik kiremit de bulunuyor. TegaLModerN, Braas Çatı Sistemleri’nin sadece eğimli çatılar için geliştirdiği tüm kaliteli detay çözümleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.


W: www.bmigroup.com
Etiketler