Çuhadaroğlu, Bodrum Eksantrik Kapı ve Pencere Kolu

Bodrum kolları; alüminyumun saflığını, ekstrüzyon teknolojisi ile eloksal işleminin doğal renklerini ve fırça efektlerini bir araya getiren, zarif, ergonomik ama aynı zamanda çok dayanıklı yeni nesil ürün ailesidir.

Natürel, paslanmaz ve siyah eloksal renkleri ve eloksallı alüminyum profilleri ile mükemmel uyum sağlanırken; kontrast kullanım ile etkin neticeler elde etmek mümkün.

Üniversal delik merkezleri, 7 farklı tipte ve 50’ye yakın farklı kombinasyonlu ürün yelpazesi ile her tür alüminyum sistem için çözüm üretilebiliyor.

5 senelik kullanım garantisi ile Avrupa Birliği kalite normlarına uyumlu ürünler 007798327-0001 numaralı belge ile Avrupa Design Topluluğu’na ve 2020 00173 numaralı belge ile Türk Patent ve Marka Kurumu Tasarım Tescil kayıtlıdır.

Şık ve minimalist görüntüsünün yanında eksantrik yapısı ile işlevselliği de ön plana çıkaran Bodrum eksantrik kapı ve pencere kolu, hem içe hem de dışa açılan maçalı sistem tüm kapı ve pencerelerde kullanılabilir.

Eloksallı alüminyum gövde hafif ama sağlam özgün yapısı ile hassas eller için ideal ergonomidedir. Sağ ve sol kol seçenekleri ile parmak sıkışmalarını önleyen tasarımı, vida başlarını gizleyen şık rozet detayı ile dikkat çekicidir.

Ayrıca Bodrum eksantrik kapı ve pencere kolları Red Dot Award yarışmasında Product Design 2021 ödülüne layık görüldü!

 

Detaylı bilgi için: https://www.cuhadaroglu.com/bodrum-kollar


Adres: Yakuplu, Hürriyet Blv No:6 D:8, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 224 20 20
Fax: (0212) 224 20 40
Sosyal Medya Hesap Linkleri
Facebook 
Twitter
Instagram
LinkedIn
Youtube
Etiketler