Han Stone’dan Yeni Porselen Traverten

İtalyan porselen üreticisi Emil Group yeni nesil porselen çözümlerine bir yenisini ekledi.

Bu yeni seri özellikle mimari endişeyle talep edilen; natural yüzey, pürüzlü yüzey, antislip/kaymaz yüzeyler şeklinde üretiliyor ve profesyonellerin büyük ilgisini çekiyor. Han Stone 22. yılında mermer ve parlak büyük ebatlı porselen serisine bu yeni ‘Unique Travertine’ serisini de ekledi.

Unique Travertine serisi, gerçek doğaltaştaki gibi kesim yönüne dikkat edilerek Vein Cut, Minimal, Ancient ve Ruled olarak dört farklı tipte üretildi. 3 boyutlu yüzey farklılıklarının olması, natural dokuya en yakın görsele sahip olması büyük bir avantaj sağlıyor.

Bu seride ebat 90×180 cm, 90×90 cm, 60×120 cm olabildiği gibi 7,5×60 cm gibi hazır bordürlerde de bulunuyor. Özellikle dış cephede ideal bir çözüm olan porselen; hafifliği ile güneş, kar, yağmur, dolu gibi dış etkilerden zarar görmemesi ile başta bina cepheleri, havuz kenarları, havuz içleri, kaldırım ve yaya yolları, çim üzerinde adım taşı olarak kullanılabiliyor. Bu tür, peyzaj alanları için 20 mm kalınlıkta da üretiliyor. Dış mekan için doğaltaş travertende olabilen zincir kenar kırma, mozaik, basamak, rıht ve süpürgelik detayları da bulunuyor.

Teknik özellikleri incelendiğinde, özellikle DIN normlarında kaymazlık, asitlere karşı direnç, donmaya karşı direnç gibi birçok dış mekana uygun sertifikalara sahip olması ile projelerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ürünleri görmek ve diğer detayları öğrenmek için Kartal’da bulunan showroom ziyaret edilebilir.


W: www.hanstone.com.tr
İ: www.instagram.com/hanstone/
A: Sanayi Cd. No:23 Kartal/İstanbul
T: 0216 463 77 77
F: 0216 386 77 77
E: info@hanstone.com.tr
Etiketler