Han Stone’dan Yeni Emboss Yüzeyler

İspanyol porselen/seramik üreticisi Living Ceramics yeni nesil porselen çözümleriyle; özellikle mimarlık sektörünün dizayn ihtiyaçları için bu inovatif serisini mimari kadroların beğenisine sunuyor.

Han Stone 22. yılında, mermer ve İtalyan Level Stone distribütörlüğüne bu yeni dünya markasını da ekliyor. Özellikle mimari kadroların ihtiyaç duyduğu, yüksek kalite, detaylardaki hassaslık, yüzeylerdeki belirgin dokular ve farklılık; doğala en yakın kreatif tasarımıyla profesyonellerin beğenisine sunuluyor.

Red Dot Design Awards, Design Preis, Good Design Awards Innovative Architecture Winner gibi bir çok ödül kazanan İtalyan Lucidi Pevere tarafından yaratılan bu seride özellikle x-real teknolojisiyle gerçeğe en yakın mermer dokusu kabartmalı, kumlu, mucartalı, taramalı birçok yüzey işlem tipi ile porselen üzerinde denendi ve bu yüzeyler 162×324 cm gibi büyük ebatlarda üretildi.

Bu mükemmel geleceğin ebatı ve yüzey işlemine ek olarak 6 mm/9 mm/12 mm/20 mm gibi farklı kalınlıklarda üretilmesi avantajıyla, tüm iç mekanlarda kullanımının dışında 20 mm kalınlıkta üretimiyle dış mekanlarda, duvar ve yüksek katlı bina cephelerinde dahi kullanılabiliyor. En büyük inovasyonları; doğaya uyum, x-real teknolojisiyle gerçek doğaltaş/mermerden ayrılamayacak kadar benzerlik, mükemmel yüzey dokularıyla sınırsız dizayn ve ebat farklılığıdır.

Dış mekanda güneşten, kar, tuz, rüzgar gibi aşındırıcı etkiye sahip doğa olaylarından etkilenmeyeceği gibi; 2000 °C de üretilmesi sebebiyle banyo, mutfak, şömine gibi tüm ıslak hacimlerde ve sıcak yüzeylerde dahi kullanılabiliyor. Mermerin leke çekebilme dezavatajının tersine mutfak tezgahlarında lekelenmiyor, çizilmiyor, hijyenik ve kolay temizlenebiliyor.

Tüm bu ürünler ve daha fazlasını Han Stone’un Kartal’daki 7000 m² lik deposunda ve showroomunda görülebilir.


A: Sanayi Cd. No:23 Kartal/İstanbul
T: 0216 463 77 77
F: 0216 386 77 77
E: info@hanstone.com.tr
W: www.hanstone.com.tr
Instagram
Etiketler