Dickson Örgü Vinil Koleksiyonlarında Sıra Dışı Kimlik

Dickson Örgü Vinil Zemin kaplamaları koleksiyonu Dickson’ın uzmanlığını tasarımcıların çağdaş vizyonuyla bir araya getiriyor.

Dickson tasarım stüdyosu tarafından geliştirilen yepyeni perspektif ve sıra dışı kimlik, koleksiyondaki sekiz seride sanatsal bir şekilde kendisini gösteriyor. Doğadan esinlenen zengin doku; zarif, gösterişsiz ve sofistike renkler, kullanılan ham maddenin estetik niteliklerini ortaya çıkararak güçlü bir zemin kaplamasında vücut buluyor. Rafine ve zamansız nötr renk paleti bir dizi koyu ve zarif tonu barındırıyor. Belirgin renkler ürüne karakter ve kişilik kazandırırken klasikten cesur denemelere uzanan grafik efektler karakteristik görünümler oluşturuyor.

MIRAGE

Mirage’ın dokusu sisal iplik efekti oluşturacak şekilde tasarlandı. İşlenmemiş, canlı ve düzensiz yüzey kabartması derin ve güçlü efektlerden hafif efektlere uzanan bir çeşitlilik sunuyor. Bu yoğun seri az miktarda ışıkla hayat bulan bir renk paletine ve koyu tonların etkisini tam olarak ortaya çıkaran ışıltılı nüanslara sahip.

ALLURE

Allure göz alıcı renklerle bezenmiş grenli bir dokuya sahip. Çoğunlukla koyu renk olan grenler renkli zeminle uyumlu bir etkileşime giriyor. Zarif tonlar yüzeye gösterişsiz bir canlılık kazandırıyor. Birkaç koyu dokunuş ışıltılı tonlarıyla birlikte bu serinin yumuşaklığını vurguluyor.

ECUME

Ecume serisi, tıpkı çeşitli tonlarda gölgelerden oluşan başka bir yüzeyle uyumlu bir biçimde harmanlanan kabarık bulutlar gibi zarif ve çağdaş bir desenle karşımıza çıkıyor. Koyu ve doğal renklerle sunulan dokusu farklı tasarımlara kolaylıkla uyum sağlıyor.

ELEGANCE

Elegance, rahatlatıcı ve yarı-düz bir dokuya sahip ve her türlü ortama uyum sağlayan zamansız bir koleksiyon. Zamanın eskitemediği karakterini vurgulayan nötr ve az renkli bir paletle kullanıma sunuluyor. Elegance, yeniden tasarlanan düz dokuların yeni neslidir.

EMPREINTE

Heyecan ve cesaretle döşenmiş, çarpıcı tasarımları barındıran mekanlar için kesinlikle modern bir motif içeren ahenkli bir koleksiyon. Klasik nötr renklerden oluşan bu modası geçmeyen seri, koyu ve zarif tonlar içeren grinin çeşitli nüanslarıyla sunuluyor.

 

COSMOS

Doğayı, uzayı ve suyu çağrıştıran Cosmos’un dokusu, zarif ve hafif dalgalı bir ritim yaratmak için bir yönden diğer yöne doğru hareket eder. Doğal ve şık bir dizi nötr tonal sunulan bu akış, hoş ve narin bir etki yaratır. Bu özgün ve canlı desen, hareketin sürekliliğini yansıtıyor.

__________

W: www.unigen.com.tr
A: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kandiş İş Merkezi Kat:2, No:128 34755, Ataşehir – İstanbul
T: 0216 577 04 34

Sosyal medya hesapları;

Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler