Decovita Outdoor Koleksiyonu

Decovita Outdoor Koleksiyonu’nda yer alan dış mekan seramikleri dört mevsim koşullarına uygun olarak üretildi.

“Dış Mekanlar Estetikle Korunacak”

Decovita Seramik, AR – GE’ye ve ÜR-GE’verdiği büyük önemle birlikte, kaliteden taviz vermeden 2.500’ün üzerinde desen ve yüzlerce ürün serisine ulaştı.

Zorlu kış koşullarında buzlanmaya karşı koruyan seri, yaz sıcaklarında güneşe maruz kalması durumunda ise rengi aynı kalıyor. Gece-gündüz arasındaki sıcaklık farkının yüksek olduğu bölgelerde bile termal şoka dayanım gösteriyor.

Koleksiyonda Estetik-Kalite-Sağlamlık Dengesi Ön Planda

Decovita Outdoor Koleksiyonu ayrıca aşınmaya, kimyasallara, lekelere, yüke karşı dayanıklı olması; kolay temizlenmesi ve kaymazlık gibi özellikleri sayesinde her gün sayısız insanın kullandığı otel, okul, AVM, hastane, ulaşım ve spor yapılarının özellikle dış mekan alanlarında benzersiz kullanım kolaylıkları sunuyor.

Koleksiyon, bahçe ve teraslarını yenilerken dekoratif unsurlar ile zenginleştirmek isteyen, bunun yanında estetik-kalite-sağlamlık dengesini önemseyen kullanıcıların beklentilerini de fazlasıyla karşılıyor.

Bütün bunlara ek olarak koleksiyonun öne çıkan sağlamlık ve kalite özellikleri, doğal kaynakların giderek tükendiği, her alanda tasarruf yapılmasının gündeme geldiği günümüzde ürünlerin uzun yıllar kullanılmasını sağlıyor, çevre dostu özelliklerini pekiştiriyor.

Outdoor Koleksiyonu’nun Kullanım Alanları

Decovita Seramik’in Outdoor Koleksiyonu’nun kullanılabileceği mekanlar arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, garajlar, teras ve verandalar, erişim rampaları, yürüyüş yolları, park ve bahçeler gibi rekreasyon alanları bulunuyor.

__________
A: Kayabaşı Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:2H D:19 34494 Başakşehir – İstanbul
T: 0850 450 18 00 F: 0212 906 06 95
W: www.decovita.com.tr
Etiketler