ASAŞ, 2021 Trend Renklerini Mimarların Beğenisine Sundu

Sıradanlığı bozan 24 yeni renk ve desenin yer aldığı “ASAŞ Trend Renkler ‘21” mimarların beğenisine sunuldu.

Sektörde yaptığı ilklerle kendinden söz ettiren, lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ’ın, 2021 yılının trend renkleri olarak tasarlanmış olan 24 renk ve deseni mimarların beğenisine sunuldu.

Günümüz mimarisinde sıkça tercih edilen konsept renklerin yanı sıra, geometrik, dinamik ve prizmatik çizgili desenlerin yer aldığı seçenekler, yapılarda hareketli bir tasarıma imkan sunuyor. Trend Renkler, mimari yapılarda sıradanlığı bozarken ferahlığın ve sadeliğin de ön plana çıkacağı bir yelpazeye sahip. Göze hitap eden geniş renk seçeneklerinin yanı sıra soft touch ve dokulu yüzeye sahip desen alternatifleri, günümüz mimarilerine standardın üstünde bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor.

Seri, modern tasarım trendine minimalist ve doğal dokunuşlar yapmak isteyen mimarlar için de alternatifler sunuyor. Şehrin durmak bilmeyen yaşamının ortasında göze çarpan yapılar için tasarlanan renk ve desenler, doğanın canlılığını yansıtıyor.

İçerisinde 24 farklı konsept ve tonda seçenek barındıran kartela, birbiriyle harmoni içerisinde kombinlenebilir olmasıyla da öne çıkıyor. Hareketli desenlerle istenildiği şekilde eşleşebilen nude renk seçenekleri ise mimarlar için farklı kullanım alternatifleri sağlıyor.

Endüstriyel konseptin güçlü yansımasını veren bakır patine seçeneği, oksitlenmiş bakırın estetik görüntüsünü yaşam alanlarına taşıyor. Yalınlığın yansıması olan doğal beton görüntüsüne sahip paneller ise modern ve minimalist tasarımların odağında yer alıyor. Kartelada yer alan prizmatik renkler, mimariye farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Durağan yapıların gün ışığı ve görüş alanının açısı ile farklı renklere bürünmesini sağlayan paneller, yapılara dinamizm katmakta iddialı.  2021’in belirleyici yapılarının imzası olacak ASAŞ Trenk Renkler ’21 kartelası, tasarımlarında farklılık ortaya koymak isteyen mimarların tercihi olacak.


ASAŞ Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.
A: Rüzgarlı Bahçe Mah., Kumlu Sok., No:2
Asaş İş Merkezi, 34810, Kavacık
Beykoz-İstanbul
W: www.asastr.com
Etiketler