Asansör ve Yürüyen Merdivenin Önde Gelen Markalarından: thyssenkrupp Asansör

Asansör ve yürüyen merdivenler hayatı kolaylaştıran en önemli araçlardan. Günlük hayatta zaman ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlayan asansör ve yürüyen merdivenler thyssenkrupp etiketi ile kalitenin ve teknolojinin harika uyumunu kullanıcılarına sunuyor.

Zamanın başlangıcından beri insanlar, yükleri ve yolcuları dikey olarak daha verimli bir şekilde taşınmak için birçok yol aradılar. Yukarı ve aşağı taşıma sistemine sahip ve yükleri taşıyabilmek amacıyla tasarlanan bu cihazlar, ilk asansörleri temsil ediyor. Zamanla gelişen ve insanların ihtiyaçlarına yönelik güncellemeler ve değişen mimari yapılara sağlanan uyumla son halini alan asansörler modern çağın en önemli araçlarından biri sayılıyor.

thyssenkrupp, yüzyıllık benzersiz mühendislik becerileri ile dünyanın önde gelen asansör şirketlerinden biri oldu. Kentsel mobilite, doğru şekilde uygulandığında sıkışıklığı, kirliliği, stresi ve enerji tüketimini azaltır. thysenkrupp, hem teknolojinin ve çağın getirilerini asansörlerinde vurgularken hem de çevre kirliliği ve enerji tüketimini azaltarak kentsel mobilitenin artmasını sağlıyor. Thysenkrupp markasının yenilikçi, etkili ve güvenilir yolcu taşıma sistemleri, şehir yaşamının olmazsa olmazı niteliğinde. Firma ürünleri, yeni bir son teknoloji sistem kurarken ya da var olan bir sistemi modernize ederken etkin enerji ve zaman verimlilikleri sunuyor.

Sektörün önde gelen asansör firmalarından olmasının yanında thyssenkrupp, yürüyen merdiven alanında da söz sahibi olmayı başardı. Modern çağda zaman en önemli konu haline gelirken, nüfusun özellikle yoğun olduğu, ticari ve toplumsal alanlarda yürüyen merdivenlerin işlevselliği gün geçtikçe daha da anlam kazandı. Kullanıcıya hız sunmanın yanında konfor alanı da oluşturuyor.

Yürüyen merdivenler çok sayıda insanı taşıma kapasitesine sahip. Merdivenlerle aynı fiziksel alana yerleştirilebiliyor. Dış mekân kullanımı için hava koşullarına dayanıklı olabiliyor.
1906 yılından beri yürüyen merdiven sektöründe olan thyssenkrupp, 113 yıllık tecrübesini yeni yürüyen merdiven modelleri ile kullanıcıya sunuyor. thyssenkrupp yürüyen merdivenleri günümüzde özellikle metro ve tren istasyonlarında; havalimanı ve alışveriş merkezleri gibi yoğun insan popülasyonunun bulunduğu kamusal alanlarda ihtiyaca uygun, göz alıcı tasarıma sahip, etkin verimlilik ve konfor sunuyor.

__________
T: 0216 571 37 00
A: Defne Sokak, Büyükhanlı Plaza, No:3 Kat 3/4 Ataşehir – İstanbul
W: www.thyssenkrupp-elevator.com/tr/

Etiketler