Anıl Zemin Market: Esnek Zemin Kaplama Ürün ve Uygulama Sistemleri

Anıl Zemin Market 2001 yılından bu yana Türkiye’de zemin sektörüne hizmet veren, dünyaca tanınmış markaların distribütörlüğünü üstlenen; ofis, hastane, okul, banka şubeleri, havalimanı gibi projelerde sıklıkla kullanılan karo halı, LVT-LVP-SPC zemin kaplamları, PVC zemin kaplamaları, linolyum zemin kaplamaları, paspas ve yükseltilmiş döşeme sistemlerinin satış ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış köklü bir firmadır.

Distribütörlüğü yapılan markaların ürünlerinden oluşan yaklaşık 500.000 m² civarındaki ürün stoğu ile İstanbul’da bulunan 2 lojistik-depodan tüm Türkiye’ye ve hatta yurt dışındaki projelere ürün satışı ve uygulaması yapılıyor.

40 kişilik tam zamanlı ve konusunda uzmanlaşmış sertifikalı montaj ekibi ile gerek yurtiçi, gerekse de yurtdışı projelerde etkin ve hızlı uygulama çözümleri sunuluyor. Anıl Zemin Market Vadi İstanbul merkez ofisinde bulunan 15 kişilik satış – proje ekibi ile yüksek hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeksizin, projelerin çözümlenmesi ve fiyatlandırılmasını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Vadi İstanbul merkezli, sektördeki ilk ve tek 800 m² lik showroomu ile hemen hemen her segment ve fiyat aralığında zemin kaplama ürün seçenekleri sunan Anıl Zemin Market, müşterilerine “girişten çıkışa ideal esnek zemin çözümleri” sunuyor. Bugüne kadar başarıyla teslim edilmiş binlerce proje ve bunlardan edinilen tecrübe ile müşteri ve hizmet odaklı inovasyon anlayışı ile bu başarının devamı hedefleniyor.


Anıl Zemin Market
Ofis – Showroom:
Vadi İstanbul Bulvar 2A Apt, No:3/I , Kat:2 Daire: 15-16, Azerbaycan Cad. Ayazağa Mah. Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 274 44 22 – 0212 274 42 89
E-Posta: info@anilzemin.combilgi@anilzemin.com
Web: www.anilzemin.com
Etiketler