Alper Derinboğaz: “Yeni Teknolojiler ve Mimarlığın Geleceği”

​Dijitalleşme baş döndürücü bir hızla hayatımızın her alanına etki ederken, tabletler günlük hayatımızın adeta vazgeçilmez bir parçası olmaya doğru ilerliyor. Mimarlık özelinde ise tabletlerin işlevselliği ve fonksiyonları birçok önemli işi aynı anda ve gerektiği biçimde yapmaya imkan tanıyor. Tabletlerin gelişen teknolojileri mimarları büyük bir yükten kurtarırken, bir tabletin mesleki anlamda sunacağı avantajları da sizlerle paylaşmak istedik.

Yüksek Mimar Alper Derinboğaz ile “Yeni Teknolojiler ve Mimarlığın Geleceği” üzerine yaptığımız söyleşide Samsung’un Galaxy Tab S7 FE’nin işleri nasıl kolaylaştırdığına hep birlikte şahit olacağız.

Samsung tablet portföyünün yeni üyelerinden Galaxy Tab S7 FE, eğlence ve üretkenlik özelliklerinin yanı sıra birden fazla işi aynı anda yapmak için geniş bir ekrana sahip. Galaxy hayranlarının Galaxy Tab S7’de sevdiği özellikleri bir araya getiren cihaz, kompakt ve pratik bir kullanım arayanlar için her yerde kullanabilecekleri bir tablet olarak öne çıkıyor.

Öne Çıkan Özellikleri

 • Yoğun bir iş günü geçirirken üretkenlik konusunda Galaxy Tab S7 FE’nin gücüne güvenebilirsiniz.
 • Tabletle birlikte gelen S Pen ile birden çok görevi çok daha verimli bir biçimde daha kolay yerine getirmek mümkün.
 • Samsung Notes uygulaması sayesinde el yazısıyla ekran üzerinde yazılanlar metne çevirebiliyor.
 • Otomatik etiketlerle notlar çok kolay düzenlenebilirken Akıllı Arama özelliğiyle ister el yazısıyla ister metin olarak yazılmış bir nota anında erişmek mümkün oluyor.
 • Kullanıcılar herhangi bir araştırma yaparken veya proje üzerinde çalışırken bu içerikleri veya uygulamaları birden fazla sekmede tek seferde görüntülemek istediklerinde Galaxy Tab S7 FE bu çoklu görevi kolayca yerine getirebiliyor.
 • Çoklu Aktif Pencere özelliğiyle, üç uygulamayı aynı anda ekranda görüntülemek mümkün olduğundan kullanıcılar ekran üzerinde aynı anda internette gezinebiliyor, not alabiliyor ve video görüntüleyebiliyor. App Pair özelliği sayesindeyse kullanıcılar Çoklu Aktif Pencere özelliğinde en çok bir arada kullandıkları uygulamaları kaydederek anında açabiliyor.
 • Samsung DeX ve Book Cover klavyesi sayesinde kullanıcılar tabletlerini dizüstü bilgisayar gibi kullanıp kullanıcı arayüzünü PC deneyimine çevirerek çalışmalarını sürdürebiliyor.
  İkinci ekran özelliği sayesinde ise Galaxy Tab S7 FE tableti PC için ek bir ekrana dönüştürülerek görüntüleme alanı genişletilebiliyor, böylece daha fazla işi halletmek mümkün hale geliyor.
 • Galaxy Tab S7 FE, geniş ekranına rağmen ince ve hafif yapısıyla da dikkat çekiyor. Uzun saatler yeten pil gücü sayesinde priz aramadan video izlemek, çalışmak mümkün oluyor.
 • Samsung Galaxy Tab S7 FE’ye sahip olmak isteyenler ürünü; adresinden inceleyebilir ve S7FESUBAT koduyla 600 TL indirimli olarak alabilirler.
Etiketler