Almeco’dan Bandoxal® Alüminyum Yüzeyler

İç ve dış mekan uygulamalara izin veren yüzey tipleri, 0.25 ile 3.00 mm kalınlık aralığı ile tüm mimari ve tasarım ihtiyaçlarına cevap veren Almeco Bandoxal® dekoratif alüminyum yüzeyler ile hayal gücünün sınırı olmayacak.

Bandoxaldecor®, iç mekan yaratıcı çözüm arayışlarında, 0.25 mm ile 1.00 mm kalınlık aralığında, her doku için, her renk ve yüzeyde farklı kombinasyon imkanı sağlayan, pazarda mevcut en geniş anodize alüminyum ürün yelpazesiyle, tasarımlara renk ve ışıltı katacak.

Bandoxal®, büyüleyici metalik ton çeşitliliği ile, uygulamalarda, titanyum, paslanmaz çelik, pirinç, bakır, bronz, gümüş ve hatta altın, pek çok metalin yerini alabilecek, bu metal tonlarının parlak, ayna, mat, satine, fırça, kumlu ve çeşitli desenlerde yüzey seçenekleri ile projelere seçkinlik katacak.

Bandoxaldecor®’u alternatiflerinden farklı kılan; tüm yüzeydeki tutarlı ve homojen renk dokusu, zamana dayanımı, serigrafi, sıcak pres desen transferi, lazer-mekanik ve kimyasal yüzey işleme imkanları, tasarım ihtiyaçlarına cevap verecek kolay işlenebilirliği ile yan yana kullanılacağı diğer malzemelerle uyumlu olması.

Bandoxal-PRO®, 25 mikron ‘a kadar eloksal kalınlığı, mat, satine, fırçalı, parlak yüzey ve pek çok renk seçeneği ile zamana meydan okuyan dış mekan dayanımı sunuyor.

Açık altın renginden, bakır, siyah, koyu bronz ve kül rengine kadar geniş renk seçeneği ile Almeco Bandoxal-PRO® dış mekan serisi alüminyum levhalar, kolay işlenebilirlik, hafiflik ve farklı şartlarda yüksek yüzey dayanım özellikleriyle sayısız alanda uygulama imkanı sağlıyor. Pek çok yapı malzemesi ile yan yana kullanım imkanı sağlayan uyumluluğu ile HPL, CPL, petek ve sandviç panel yüzeyleri için de idealdir.

Rulo ve levha olarak, yüzey düzgünlüğü ve renk – doku homojenliği ile kesintisiz, etkili uygulamalara imkan sağlar.

BandoxalPRO®, cepheler, duvar kaplamaları, kompozit paneller, iç mekan yüzey kaplamalarında projeler için estetik, dayanıklılık ve yapı güvenliğini buluşturan çözümler sunuyor.

Bandoxal® yüzeyler tüm üretim ve kullanım süreçlerinde çevre ile dost ve 100% geri dönüşümlüdür.


W: www.almecogroup.com
A: via della Liberazione 15, San Giuliano M.se (MI) Italy
T: +39 02 9889631
Yerel partner : TEKNOLUKS ENDUSTRIYEL METAL VE PLASTIK Sa. Tic. Ltd. Şti.
T: +90 216 484 4077
E: refik@teknoluks.com.tr
Sosyal Medya
Instagram
Linkedin
Etiketler