All Render, Tasarımları Sanatsal Bir Görsel Oluşturma Motivasyonuyla Ele Alıyor

Mimar çalışma ekibi tarafından yenilikçi 3 boyutlu tasarım ve mimari görselleştirme fikirlerinin geliştirildiği All Render, profesyonel görselleştirme imkânı sunuyor.

3 boyutlu çizim ve görselleştirme yazılımlarındaki uzmanlıklarını tasarımcı kimliğiyle birleştiren mimarlar, güçlü donanım altyapıları sayesinde 3 boyutlu görsel sunumlarını hızlı ve etkili biçimde üretiyor.

Mimarlık çalışmalarını da aktif olarak sürdüren ofis, mimari görselleştirme çalışmalarını ele alış biçimini şöyle açıklıyor:

“2 boyutlu çizim çalışmaları teknik birer ifade aracıyken, 3 boyutlu görselleri teknik çizimlerden farklı kılan şey duygulara hitap ediyor olmasıdır. O sebeple ‘3 boyutlu bir görselde duygulara ne kadar yer verilirse o kadar başarılıdır’ deriz. Her projenin kendine ait bağlamı ve bir hikâyesi vardır. Görselleri oluştururken perspektifi ve atmosferi ile bu hikâyeye en çok yakışacak duyguyu araştırır, onu işleriz. Öyle ki, çalıştığımız tüm görseller birbirlerinden çok farklı atmosfer ve perspektifler içerir. Her çalışmada amacımız projenin bağlamına ait olan duyguyu keşfetmek; 3 boyutlu görselleştirme araçlarını sanatsal bir görsel üretme motivasyonuyla kullanıp benzersiz görseller ortaya çıkarmaktır.”

Mimari görselleştirme çalışmaları çerçevesinde; animasyon sunumlarından 360° panoramik sunumlara, iç mekân görselleştirme sunumlarından mimari diyagram sunumlarına kadar birçok görselleştirme hizmeti sunuyor.

All Render’da düşünce ve çalışma alanı mimari görselleştirme ile sınırlı değil; endüstriyel ürün görselleştirme çalışmaları da yapılıyor. Ürün fotoğrafçılığının yerini görselleştirme çalışmalarına bıraktığı son yıllarda, çalışma ekibi konuyu sanatsal bir bakış açısıyla ele alıyor ve ürün fotoğrafçılığına çok daha ekonomik bir alternatif sunuyor.

All Render, 3 boyutlu görselleştirme araçlarının yaratıcı imkânından faydalanarak ürünlerin şıklığını, zarifliğini ve güçlü yönlerini ön plana çıkarmayı sağlıyor.

Tripolis Antik Kenti Sergi ve Seyir Mekanı

All Render, görselleştirme sürecine proje sahibi mimar ve karar vericileri her aşamada dâhil ediyor. Çalışmaya başlamadan önce teslim gününü belirleyen ekip, modelleme aşamasından render aşamasına kadar çalışmaların ilerleyişiyle ilgili günlük rapor vererek kullanıcıların iş akışını planlayabilmesini sağlıyor. Özellikle çalışmayı zamanında teslim etmeye görsellerin niteliği kadar özen gösteriyor.


A: Siteler Mh. 6081 Sk. No:30 Pamukkale/Denizli
E: info@allrender.net
W: www.allrender.net
T: 0507 161 64 66 / 0507 836 83 21
Etiketler