+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

İtalya'nın İlk Demiryolu İçin Hizmet Merkezi Proje Yarışması

13 Eylül 2018, 14:04
  defa okundu.

INSTAURA, yeni yarışma içeriğini "NapoliCall: New Service Center for the First Italian Railway" olarak duyurdu. Katılım için son tarih 11 Ocak 2019.

İtalya'nın İlk Demiryolu İçin Hizmet Merkezi Proje Yarışması

"NapoliCall: New Service Center for the First Italian Railway" fikir yarışması ile, bugün tamamen terk edilmiş durumda olan ilk İtalyan demiryolunun yeniden kullanılması için çözümler araştırılıyor.

Proje alanı, İtalya'nın Napoli kentinde bulunan Corso Giuseppe Garibaldi.

Herhangi yaş grubundan ya da ülkeden bireysel olarak ya da grup olarak hiçbir sınırlama olmadan katılım sağlanabiliyor. Grup olarak katılım gerçekleştiği takdirde, resmi yazışmaları yürütücek bir lider olması gerekiyor. Uyulması gereken kuralların her katılımcı için geçerli olacağı yarışmada bütün katılımcılar eşit haklara sahip. Grup üyeleri, profesyonel ya da öğrenci katılımcılardan karışık olarak da oluşturulabilir.

Yarışmaya başvurular iki şekilde sağlanıyor:

500,00 euro (vergiler hariç) değerindeki final ödülü için, katılımcıların 20,00 euro (PayPal ile) ya da 25,00 euro (banka havalesi ile) ödeme yapmaları gerekiyor.

1000,00 euro (vergi hariç) değerindeki final ödülü için, bireysel ya da grup (en fazla 5 kişi) olarak katılacakların 30,00 euro (PayPal ile) ya da 35,00 euro (banka havalesi ile) ödeme yapmaları gerekiyor.

Yarışmaya katılacak projeler için 11 Ocak 2019 son gün.

Kayıt şartları ve yarışmayla ilgili diğer bilgilere buradan ulaşılabilir.

Yarışmanın sonuçları, en geç 3 Şubat 2019 tarihinde ilan edilecek. İlk üç proje mansiyon ödülü alacak. En iyi projeler web sitesinden bildirilecek; yarışma sonunda tüm katılımcılar katılım belgesi alabilecekler.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
Seçil Sarpkaya / 20 Eylül 2018, 15:04
Merhaba :) Her katılımcıya verilecek derken kazansakta kazanmasakta para ödülü mü verilecek ? Yanlış anlıyorum sanırım .
 
 
SONA ERDİ
Künye
Başlangıç: 13 Eylül 2018
Bitiş: 11 Ocak 2019
Düzenleyen: INSTAURA
Kent: Napoli
Dokümanlar

Şartname