+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

22 Ağustos 2017, 07:19
  defa okundu.

Bitlis Valiliği İl Özel İdaresi tarafından, Ahlat ilçesi sınırları içinde yeni bir gençlik kampı tasarımının yapılması amacıyla açılan serbest, ulusal mimari proje yarışması sonuçlandı.

Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Kazanan ekipler şu şekilde:

1. Ödül (44 Sıra No'lu 32749 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Cihan Sevindik, Mimar
  • Akın Akay Akıncı, İnşaat Mühendisi


Danışmanlar

  • Zeynep Canan Sevindi, Yüksek Mimar


Yardımcılar

  • Ezgi Atalayın, Mimar
  • Aykut İğdeli, Öğrenci
  • Cebrail Asnuk, Öğrenci
  • Abdullah Ekinci, Öğrenci
  • Mehmet Mutlutür, Öğrenci
  • Ece Enhoş, Öğrenci


2. Ödül (48 Sıra No'lu 18604 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Soyer Bayraktar, Mimar
  • Emre Günay, Mimar
  • Fatih Yesevi Okur, İnşaat mühendisi


3. Ödül (12 Sıra No'lu 73561 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Tuna Han Koç, Mimar
  • Fatma Zeynep Altınbaşlı, Mimar
  • Özgür Şentürk, İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Ayşe Nur Çabuk, Mimar
  • Hüseyin Polat, Mimar


1. Mansiyon (30 Sıra No'lu 27513 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • İbrahim Eyüp, Mimar
  • Olcay Ovalı Eyüp, Mimar
  • Hakan Deniz Özdemir, Mimar
  • Hakan Çatalkaya, İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Berkay Han Soybora, Öğrenci
  • Bünyamin Atan, Öğrenci
  • Nazlı Göçen, Öğrenci


2. Mansiyon (7 Sıra No'lu 65130 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Yasin Gümüş, Mimar
  • Ramazan Kızıltaş, Mimar
  • Doğan Çiftçi, İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • İlyas Bakan, Mimar


3. Mansiyon (39 Sıra No'lu 63718 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Burak Pelenk, Mimar
  • Eda Yazkurt Pelenk, Mimar
  • Mustafa İspir Gürbüz, İnşaat Mühendisi


Danışmanlar

  • Kerem Olcaytu, Elektrik Mühendisi
  • Sedat Akaryıldız, Makine Mühendisi


Yardımcılar

  • Damla İçyer, Mimar
  • Gülizar İlhan, Mimar
  • Baran Can Dağıstan, Mimar
  • Meral Demirci, Öğrenci
  • Çiğdem Topaloğlu, Öğrenci
  • Mustafa Nursoy, Öğrenci
  • Dilara Kısa, Öğrenci


4. Mansiyon (15 Sıra No'lu 17265 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Necdet Kırhan Yazıcı, Yüksek Mimar
  • Osman Güneş Erden, Mimar
  • Hakan Boz, İnşaat Mühendisi
  • Yüksel Can, İnşaat Mühendisi


Danışmanlar

  • Ezel Yağmur Çebi Okumuş, Mimar ve Peyzaj Mimarı
  • Kübra Ak, Mimar
  • Ömer Ak, Mimar
  • Paşa Kaya, Mimar
  • Mehmet Üstündağ
  • Ahmet İlyas Sözeri, Mimar


Yardımcılar

  • Oğuzhan Vural, Görselleştirme Uzmanı


5. Mansiyon (19 Sıra No'lu 15048 Rumuzlu Proje)

Proje Ekibi

  • Cenk Çeşmeli, Mimar
  • Müge Erkılıç, Mimar
  • Tolga Çeşmeli, İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Ceyda Duruş, Mimar
  • Hüseyin Kezer, Yüksek Mimar


Jüri raporlarını buradan indirebilirsiniz.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler