+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Şehitkamil Belediyesi Sanat Merkezi Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

23 Haziran 2016, 07:52
  defa okundu.

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi tarafından açılan serbest, ulusal, tek kademeli, mimari fikir proje yarışması sonuçlandı.

Şehitkamil Belediyesi Sanat Merkezi Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Kazanan ekipler şu şekilde:

1.ÖDÜL

Sıra No: 55 sıra numaralı proje
Rumuz: 30197

Ekip

  • M. Orkun Özüer (Y.Mimar) (Ekip Başı)
  • Kerem Çınar (Mimar)
  • G. Rabia Evkaya (Y.Mimar)


Danışman

  • Güven Özer (Y. Müh. / Statik)
  • Ahmet Akçaya (Y.Müh. / Mekanik)
  • Ramazan Zeytun (Müh / Elektrik)


2.ÖDÜL

Sıra No: 44 sıra numaralı proje
Rumuz: 27513

Ekip

  • Hakan Deniz Özdemir (Y.Mimar) (Ekip Başı)
  • İbrahim Eyüp (Mimar)


Yardımcı

  • Olcay Ovalı Eyüp (Mimar) 
  • Hale Keskinalemdar Özdemir (Mimar) 


Danışman

  • Ersin Deniz Çınar (İnş. Yük. Müh.) 
  • Ahmet Naci Boybada (Mak. Müh.) 
  • Berrin Yavuz (Elk. Müh.) 


3.ÖDÜL

Sıra No: 25 sıra numaralı proje
Rumuz: 43951

Ekip

  • Cihan Sevindik (Mimar) (Ekip Başı)
  • Zeynep Canan Sevindik (Mimar)
  • Doğan Türkkan (Mimar)


Yardımcı

  • Yusuf Ertaş (Öğrenci)
  • Mine Sak (Öğrenci)


Danışman

  • Özgür Şentürk (İnş. Müh.) 
  • Melih Sayı (Mak. Müh.)
  • Zair Gezmen (Elek. Müh.)


1.MANSİYON

Sıra No: 12 sıra numaralı proje
Rumuz: 73562

Ekip

  • Raşit Dedeoğlu (Mimar) (Ekip Başı)


Yardımcı

  • Mustafa Elönü (Öğrenci)
  • Recep Utku (Öğrenci)
  • Kemal Mete Şahin (Öğrenci)


Danışman

  • Yusuf Ziya Toprak (İnş. Yük. Müh.)


2.MANSİYON

Sıra No: 20 sıra numaralı proje
Rumuz: 38769

Ekip

  • Murat Sönmez (Mimar) (Ekip Başı)
  • Mehmet Arıdoğan (Mimar)
  • Zeliha Burcu Demirci (Mimar)
  • Ayşe Asena Aras (Mimar)


Yardımcı

  • Mehmet Burak Konkan
  • Beyza Nur Batı 
  • Suna Ayyüce Yalçın 
  • Parisa Mobaraki 
  • Furkan Balcı 
  • Utku Doğanay 
  • Yusuf Yılmaz 


Danışman

  • Yüksel Konkan (İnş.Müh) 
  • Melih Özöner (Mekanik Müh.)
  • Kemal Aykaç (Elektrik Müh.)


3.MANSİYON

Sıra No: 45 sıra numaralı proje
Rumuz: 18293

Ekip

  • Regaip Adem (Mimar) EKİP BAŞI
  • Tolga Şentürk (Y.Mimar)


Danışman

  • Uygar Şentürk (İnş.Müh) 
  • Burhan Aydınkal (Elk.Müh.)
  • İsmail Çelik (Mak.Müh.) 


4.MANSİYON

Sıra No: 57 sıra numaralı proje
Rumuz: 16299

Ekip

  • Yavuz Selim Sepin (Mimar) Ekip Başı
  • Aygül Ceylan (Y. Mimar)
  • Sercan Durmuş (Mimar)


Yardımcı

  • Büşra Birinci (Öğrenci)


Danışman

  • Can Sırlıbaş (İnş.Müh) 
  • Cengiz Emanet (Mak. Müh.) 
  • Yılmaz Oğralı (Elekt.Müh.) 
  • Derya Kalafat Dağlar (İnş Müh.) 


5.MANSİYON

Sıra No: 51 sıra numaralı proje
Rumuz: 73816

Ekip

  • Hasan Akyüz (Mimar)Ekip Başı


Danışman

  • Gürkan Bolca (İnş. Müh.) 


SATIN ALMA

Sıra No: 43 sıra numaralı proje
Rumuz: 34022

Ekip

  • Emrah Bal (Mimar)Ekip Başı
  • Soner Akçam (Mimar)
  • Ahmet İlyas Sözeri (Mimar)


Danışman

  • Can Sırlıbaş (İnş Müh.) 


SATIN ALMA

Sıra No: 66 sıra numaralı proje
Rumuz: 80293

Ekip

  • Ünal Şahin (Mimar) Ekip Başı
  • Eşref Gökalp (Mimar)
  • T. Buse Şahin (Mimar)


Yardımcı

  • Hüseyin Yavuz (Mimar)
  • Emre Erdoğan (Mimar)


Danışman

  • Niazi Inayat Grouni (Mimar)
  • Yard.Doç.Dr. Fikret Zorlu (Şehir Plancı)
  • Ulaş Cemgil (İnş. Müh.)
  • Deniz Çam Maden (Elekt. Müh.)
  • Mehmet Çakmak (Mak. Müh.)


Jüri değerlendirme raporu için tıklayın.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler