+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Genç Cumhuriyetin Cesur Hamlesi Olarak Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası ve Dahası: Kent Hafızası Bağlamında Vıkvıklanmalar

24 Ocak 2019, 13:00
  defa okundu.

EAA - Emre Arolat Mimarlık'ın sergisi, 12 Şubat - 24 Mart 2019 tarihleri arasında Pilevneli Project'te ziyaret edilebilir.

Genç Cumhuriyetin Cesur Hamlesi Olarak Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası ve Dahası: Kent Hafızası Bağlamında Vıkvıklanmalar

Sergi Açılışı: 12 Şubat 2019, Salı 18:00

PİLEVNELİ Mecidiyeköy, 12 Şubat - 24 Mart 2019 tarihleri arasında PİLEVNELİ Project tarafından gerçekleştirilen "Genç Cumhuriyetin Cesur Hamlesi olarak Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası ve dahası: Kent Hafızası Bağlamında Vıkvıklanmalar... EAA - Emre Arolat Architecture" başlıklı sergiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Pilevneli Mecidiyeköy'ün içinde yer alacak olan sergi, 1930'lu yıllardan başlayarak bugüne kadar devam eden ve son yılları kamuoyunda büyük ilgi uyandıran Likör Fabrikası sürecini merkezine alıyor. Yapının ilk projelerinden başlayarak geçirdiği evreleri tüm açıklığı ile ortaya döküyor. Sürecin içinde yer alan farklı ekiplerin çalışmalarını, gerçek dokümanlar üzerinden anlatıyor ve gündemdeki soruları cevaplamayı deniyor.

Sergi ASMED ve Fairmont sponsorluğunda, BeetleArt'ın kurulum desteğiyle, Privee PR, Samsung, Jotun, Nespresso ve Coca Cola İçecek (CCI) katkılarıyla yapılıyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 12 Şubat 2019 18:00
Bitiş: 20 Mart 2019
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler