+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

10. Kargir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri

8 Kasım 2018, 08:36
  defa okundu.

Kargir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri'nin onuncusu 20 - 21 Kasım 2018 tarihlerinde, Conrad Istanbul Bosphorus Hotel Junior Balo Salonu’nda yapılacak.

10. Kargir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı, Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü Taş Eğitim Atölyesi'nin, yüksek öğretim kurumlarında, kamuda ve özel sektörde, koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanların bir araya gelmeleri, bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları amacıyla düzenlediğimiz Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Seminerlerimizin onuncusu, 20-21 Kasım 2018 tarihlerinde Conrad Istanbul Bosphorus Hotel Junior Balo Salonu'nda yapılacak.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak, bu yıl yurt dışından konuşmacıların da ağırlanacağı seminer, koruma alanında faaliyet gösteren tüm kamu kurum ve kuruluşları ile akademisyenlere, özel sektörde çalışan uzmanlara, üniversite - meslek yüksekokulları öğrencileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile kültür varlıklarının korunmasına ilgi duyan tüm vatandaşlara açık olacak.

Seminerle eş zamanlı olarak, KUDEB Taş Eğitim Atölyesi Taş Restoratörü Eğitim Programı kursiyerlerinin taş oyma çalışmalarından oluşan sergi de fuaye alanında gezilebilecek.

Program detayları için tıklayınız.

Online katılım formu için tıklayınız.

Not: Seminer boyunca simultane tercüme hizmeti sunulacak.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Dokümanlar

Program
Künye
Başlangıç: 20 Kasım 2018 09:30
Bitiş: 21 Kasım 2018 17:00
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler