+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Müzik & Ses Tasarımı Atölyesi

15 Kasım 2017, 17:02
  defa okundu.

Müzik üretimine ilgi duyanlar ya da kendi tasarımlarına kendi ürettikleri sesleri eklemek isteyenler için Müzik & Ses Tasarımı Atölyesi 16 Aralık'ta Fatih Sevimlikurt yönetiminde 6+1 Tasarım Atölyeleri'nde!

Müzik & Ses Tasarımı Atölyesi

Müzik & Ses Tasarımı Atölyesi, müzik üretimi ve ses tasarımı temellerine giriş yaparak müzikal bir parça üretmeyi hedeflemektedir.

Atölye süresince Ableton Live kullanımı ve arayüzü anlatılarak müzik ve ses üretimi için temel kavramlar olan midi bilgisi, ritm tasarlama, bas partisyonları yazma, EQ, Kompresör, Reverb, Delay gibi konular uygulamalı olarak anlatılacaktır. Atölye sonunda katılımcılar bir müzik parçası üretme fırsatı bulacaktır.
Atölye çalışmasına katılmak için herhangi bir ön bilgi gerekmemektedir. Katılımcıların kendi kulaklıkları ile gelmeleri beklenmektedir.

Tarih: 16 Aralık 2017, Gün: Cumartesi, Saat: 10:00-18:00, Süre: 1 gün, 7 saat
Detaylı Bilgi & Kayıt: https://www.6arti1.com/TR/Atolyeler/287/Muzik--Ses-Tasarimi/

Fatih Sevimlikurt

İstanbul'da 1981 yılında doğdu. Müziğe olan ilgilisi ile erken yaşta gitar ile tanıştı. Alanında usta isimlerden armoni, ses teorisi, gitar dersleri aldı. Çeşitli gruplar ile çalıştı. Mühendislik ve tasarım eğitimleri aldı. Sektörün önde gelen markaları için birçok projede görev aldı. Tasarım çalışmalarına kurucusu olduğu ãhenk'te, müzik üretimlerine kurucusu olduğu ArsSonic'te devam etmektedir.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 16 Aralık 2017 10:00
Bitiş: 16 Aralık 2017 18:00
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler