+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

5. Uluslararası İç Mimarlık Sempozyumu

9 Aralık 2015, 14:23
  defa okundu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İç Mimarlık Bölümü tarafından düzenlenen İç Mimarlık Sempozyumları'nın beşincisi, 3-6 Mayıs 2016 tarihleri arasında MSGSÜ Sedat Hakkı Eldem Oditoryumu'nda yapılacak.

5. Uluslararası İç Mimarlık Sempozyumu

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü olarak iç mimarlık alanında yaşanan gelişmeleri çok boyutlu ortak bir platformda toplayarak tartışmaya açmanın yanısıra mesleki ve akademik anlamda bilgi paylaşımını güçlendirerek desteklemek amacı ile Ekim 2008'den bu yana iki yılda bir düzenlediği İç Mimarlık Sempozyumuları'nın beşincisini 2016 yılı Nisan ayında uluslararası olarak düzenleyecek. Sempozyumun bu yılki konusu "Mekan Tasarımında Yenilikçi Yaklaşımlar" olarak belirlendi.

Sempozyumlar Düzenleme Kurulu sempozyum aracılığıyla; ana ve alt başlıkların kapsamında yapılmış çalışmaları ilgililerin bilgilerine sunmak, sözü edilen bilgilere ulaşılabilirlik ve yararlanabilirlik düzeyini arttırmakla beraber bilgilerin doğru ve akademik bir üslupla aktarılmasını sağlamayı hedefliyor.

Konuşmacılar

  • Jozeph FORAKIS
  • Mark PHILLIPS
  • Joachim SAUTER 
  • Marcos CRUZ 
  • Timothy POWER 
  • Sascha PETERS
Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Dokümanlar

Katılım İçin Gerekli Koşullar
Künye
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler