Forbo Sparkling Serisi Antibakteriyel Zemin Kaplaması

Hastane, enfeksiyon klinikleri, yoğun bakım, yanık üniteleri ve sterilizasyon gerekliliği olan laboratuarlarda uygulamasına uygun antibakteriyel gümüş iyonlu bir vinil zemin kaplamasıdır.

Sarlon Sparkling yasaklanmış hiçbir madde (Phthalate, Formaldehit, Pentaklorofenol, Ağır Metaller, CMR 1A&1B) içermiyor.

  • Forbo Sparkling Serisi kullanıcının ihtiyacına göre hem kompakt hem de akustik seçenekleri sunar.


Baskı teknolojisi ile 2 metre eninde üretilmiş olup, Grup T aşınma sınıfında olup kalıcı batma direncine de sahip ürün Avrupa’da %100 yeşil enerji kullanılarak tasarlanıp geliştirildi.

Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı ürüne üstün bir boyutsal stabilite kazandırırken bu esneklik sayesinde, ağır yüklere karşı direnç gösterebiliyor.

OVERCLEAN+ yüzey uygulaması sayesinde, hastanede yoğun olarak kullanılan (Betadin, Eosin, Dakin, Floresin, Hibiscrub,vb) gibi ürünlere karşı denenmiş ve test edilmiş leke direnci gösteriyor.

Sarlon Sparkling, hem yüzey koruma hem de aşınma tabakası katmanlarının tüm kalınlığı boyunca BACTERI’PROTECT (gümüş iyon bazlı antibakteriyel ve mantar önleyici uygulama) işlemi ile güçlendirildiği için 24 saat sonra bakterilerin (MRSA, VRE, E-COLİ, ESBL,vb) %99’unun yok edilmesini ve hastanelerde mikro-organizmaların etkin kontrolünü sağlayabiliyor.

Avrupa REACH Yönetmeliği ile uyumlu olan ürün ayrıca %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş materyal içeriyor. Geri dönüştürülerek ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir özelliğe sahiptir.

Garanti süresi 6yıl olup, Forbo Flooring bina giriş sistemlerinin, tüm bina girişleri için, Forbo tarafından belirtilen uygulama yönergelerine uyularak yapılması durumunda, bu garantiye ücretsiz 6 yıl daha ekleniyor.

 

A: iTower Plaza, Bomonti Ar Sokak No: 3 D: 60 Bomonti, Şişli – İstanbul
T: 0212 809 03 16 – 03 17
F: 0212 809 03 18
W: www.forbo-flooring.com/tr/
  facebook.com/forboflooringturkiye
  instagram.com/forboflooringturkiye

Etiketler

Bir cevap yazın