ERLUS E58 Plus Serisi

1842 yılından beri Almanya da seramik çatı kiremitleri ve seramik baca sistemlerinin üretimi ve pazarlamasını yapan ERLUS AG, 170 yılı aşan deneyimi ile kendi sınıfında ve Avrupa'da seramik kiremit ve seramik baca sistemleri konusunda lider pazar payına sahip bir marka.

IF ve REDDOT gibi ödülleri her yıl düzenli olarak müzesine götüren özgün tasarım ve renkleri ile farkını ilk bakışta ortaya koyan ERLUS kiremitleri yalnız yüksek kaliteli uzun ömürlü demek değil, aynı zamanda modeli eskimeyen ve gündemden düşmeyen tasarımlardır. 

ERLUS E58 Plus® – Geniş Yüzeylerde, Sağlam ve Estetik Görünüş

E58 Plus serisi, E58 klasik kiremitinin tutarlı harmonik ebatlara uydurularak büyütülmüş versiyonu. E58 Plus etkileyici görünüşü ve etkili yüzey kalitesi ile standartların üzerinde bir hizmet sunuyor. Türkiye’de muadili olmayan bir ürün olarak ve 54cm X 36 cm ölçüleri ile diğer markalardan kolaylıkla ayrılan Plus formatı özellikle tadilat işleri ve geniş yüzeylerin kaplanması için son derece uygun. Ayrıca, 1080° C’de özel Sinter fırınlama tekniği ile sert doğa şartlarına karşı özel koruma özelliğine sahip.

  • m2 başına gereken miktar; yaklaşık 7,5 adet

 

Türkiye pazarında emin adımlarla ilerleyen Erlus markası prestijli projelerde yerini almaya başladı. Yalova’da yapılan Royal Blue projesi de kalitede standartları yeniden şekillendiren Erlus kiremiti tercih etti.

 

Vista Yapı Erlus Türkiye Distrübitörü:
A: Çavuşbaşı Cd. Aşuroğlu Sk. Boran İş Mrk. No:8/1 Çekmeköy – İSTANBUL 
T: 0216 640 22 96
F: 0216 640 22 97 
W: www.vistayapi.com

Etiketler

Bir cevap yazın