Camlı Yangın Kapıları Çelik Cepheler

Camlı yangın kapıları, çelik doğrama ve cephe çözümlerinde Alman mühendisliği.

“Pentek Doğrama”, Alman RP Technik profilleri ile ürettiği camlı yangın kapılarını, çelik doğramaları ve camlı çelik cepheleri projeye özel ölçülerde sunuyor.

Pentek camlı yangın kapıları, bölme duvarları ve cephe sistemleri, doğal ışığın binanın en derinlerine ulaşmasına engel olmadan kaçış koridorları ve güvenli bölgeler oluşturuyor, mekanların çok işlevli kullanımını mümkün kılıyor.

Ergime sıcaklığının çok yüksek olması, camlı çelik yangın kapılarını uzun dayanım süreleri için alternatifsiz kılıyor.

Pentek, sertifikalı 30/60/90/120 dakika dayanım süresine sahip camlı yangın kapılarını, E/EW/EI sınıflarına uygun olarak projeye özel üretiyor. Paslanmaz ve boyalı çelik alternatifleri ile, prestij ve güvenliğin arandığı nitelikli uygulamalarda, Alman RP Technik kalitesini mimarinin hizmetine sunuyor.

Mimari tasarımlarda maksimum açıklıklara ince profil kesitleriyle ulaşmak için vazgeçilmez yapı malzemesi: Çelik.
Geniş ve yüksek ölçülerde uygulanabilir tek ve çift kanatlı kapılar ve bölme duvarları.

Paslanmaz çelik (304 / 316) versiyonu da bulunan sistem, her tür otomasyon ve geçiş sistemi ihtiyacına cevap veren donanımlarla birlikte sunuluyor.

İşlevsel ve şeffaf RP Technik giydirme cephe sistemleri, modern tasarımlarda çeliğin gücü ile öne çıkıyor. Alüminyumun 3 katı elastisite modülüne sahip çelik, mümkün kıldığı geniş açıklık ve yüksek rüzgar yükü dayanımı değerleriyle sınırları zorluyor.

45-180 mm arasındaki profil derinlikleriyle RP-ISO-hermetic ve FERRO WICTEC cephe sistemleri. Geniş cam açıklıklarının geçilmesini mümkün kılan yüksek taşıma kapasitesi, ısı yalıtımı ve yangın dayanımı özellikleri.

Sadece 36 mm yükseklik:

RP Technik “Fineline” sistemi, tarihi yapıların orijinaline uygun restorasyonunda ince çizgileri ile fark yaratıyor.

Isı yalıtımı (Fineline): Çift cam (yalıtım camları) uygulanabilir.
Yangın dayanımı (Fineline): E/EW 30

Saydam mimari: Cam alanları büyüyor / Profil kesitleri küçülüyor.

Tüm doğrama ve cephelerde, geri dönüştürülebilir olması ile çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayan “çelik” kullanılıyor. Test edilmiş ve sertifikalandırılmış stabilite ve güvenlik özelliği ile RP Technik profil sistemlerinde, Alman kalite anlayışı hizmete sunuluyor.

 

T:  0 212 549 88 92 / F:  0 212 549 88 96
E:  info@pentek.com.tr
W:  www.pentekdograma.com

Etiketler

Bir cevap yazın