Yapısal Çelik Sektörünün Aktörleri 15. Yapısal Çelik Günü’nde Buluşuyor

Yapısal çelik sektörünün buluşması 18 Aralık'ta İstanbul'da gerçekleşiyor.

15. Yapısal Çelik Günü, 18 Aralık Perşembe günü İstanbul Marriott Hotel Asia’da düzenleniyor. Yapısal çelik sektörünün temsilcilerini bir araya getirecek olan güne 600’e yakın kişinin katılması bekleniyor. Açılış konuşmasını Türk Yapısal Çelik Derneği’nin (TUCSA) yanı sıra Avrupa Yapısal Çelik Birliği’nin (European Convention for Constructional Steelwork- ECCS) de başkanı olan Prof.Dr.Nesrin Yardımcı’nın yapacağı etkinlikte sektörün geldiği nokta ve sorunları masaya yatırılacak.

Kalite Konusu Tartışılacak

15. Yapısal Çelik Günü’nde düzenlenen panelde ise sektörde çok konuşulan kalite konusu masaya yatırılırken, “Çelik Yapılarda Kalite Ama Nasıl? sorusuna cevap aranacak. Moderatörlüğünü Uygunluk Değerlendirme Derneği Başkanı Ayfer Adıgüzel’in yapacağı panelde Sabri Paşayiğit Tasarım Ofisi’nden Sabri Paşayiğit, Teknik Proje’den Ahmet Topbaş, Atak Mühendislik’ten Halit Levent Akbaş ve Szutest’ten Mehmet Işıklar görüşlerini açıklayacak.

Başarılı Çelik Yapılar Anlatılacak

15. Yapısal Çelik Günü’nde büyük beğeni toplayan çelik yapılardan da örnekler verilecek. Futbol topu şeklinde tasarlanan ve yerden ısıtmalı olarak inşa edilen Konya Stanyumu, Cihangir’de çok dar bir alanda çelik strüktürle inşa edilen ve büyük ilgi gören Noxx Apartmanı mimarları tarafından anlatılacak. Yapısal çelik sektörünün tüm aktörlerini buluşturan etkinlikte 2014 Sektör Ödülleri de törenle sahiplerini bulacak.

Etiketler

Bir cevap yazın