Blum Inspirations: Tasarım İçin İlham Verici Bir Portal

Avusturyalı mobilya aksesuarı uzmanı Blum, yaşam alanlarındaki çözümlerin yüksek kaliteli mobilya aksesuarlarıyla uygulanabileceğini gösteren orijinal yaşam konseptleri ve akıllı fikirlerle ilham verici bir platform sunuyor.

Yaşam alanı tasarlarken nelerden ilham alırsınız? Peki, mevcut yaşam alanı olabildiğince nasıl iyi kullanmalı ve nelere dikkat edilmeli ya da 22 metre karelik bir dairede en etkin saklama alanı nasıl yaratılmalı?

“Nasıl yaşamak” giderek daha önemli hale geliyor. Avusturyalı mobilya aksesuarı uzmanı Blum’un uzun yıllardır dünya çapındaki yaşam trendlerini araştırmasının, Vorarlberg’deki uzmanlardan oluşan bir ekiple akıllı çözümler geliştirmesinin nedeni budur.

Blum, yaşam alanlarındaki çözümlerin yüksek kaliteli mobilya aksesuarlarıyla uygulanabileceğini gösteren orijinal yaşam konseptleri ve akıllı fikirlerle ilham verici bir platform sunuyor. İster mutfakta saklama alanını daha iyi kullanılması, ister ergonominin artırılması veya planlama ve yenileme esnasında nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili olsun; Blum Inspirations, her büyüklükteki alan için yaratıcı fikirler ve tüm yaşam alanları için çözümler sunar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Etiketler

Bir cevap yazın